fot. @ciociaewaaa_foto

Bedoes jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych raperów na polskiej scenie. Reprezentant SBM Label nie szczędzi mocnych słów, wydając – w stanowczy sposób – opinie na niewygodne tematy. – Bedoes ewidentnie potrafi pisać. – skomplementował go niedawno, Sokół. – Potrafi i ma bardzo ciekawe spostrzeżenia. – dodał, Pezet.

2019 był dla niego bardzo dobry, żeby nie powiedzieć nawet – znakomitym rokiem! Młody artysta wydał pierwszą wspólną płytę z Lankiem „Opowieści z doliny smoków”, która chwilę po premierze osiągnęła sprzedaż na poziomie 30 tys. fizycznych egzemplarzy, co zagwarantowało wyróżnienie w postaci platynowej płyty. Bedoes, a raczej jego muzyka, świetnie radzi sobie także w streamingu. Stał się on jedynym(!) Polakiem, który znalazł się w „TOP 100 najczęściej słuchanych artystów na Spotify na świecie”.

  • Nie mam nigdzie spisanej listy osiągnięć z 2019 roku. Nie mam żadnego podsumowania. Chu* z tym. To był przeje*nie dobry rok. Jestem wdzięczny każdemu z Was. Wchodzę w 2020 podniecony w chu* tym, co stworzę i byłbym bardzo zadowolony, gdybyście byli w tym ze mną, bo jesteście jednym z głównych powodów, dla których oddycham. – przekazał Bedoes w mediach społecznościowych.

Jednak, najbardziej zaciekawiła nas ostatnia część powyższego wpisu, bowiem lider 2115 Gang zapowiedział, że nagra… PUNKOWĄ PŁYTĘ!

  • Kupiłem motocykl i w 2020 roku zrobię punkową płytę. Kocham Was w chu*. 2115. – dodał.

Myślicie, że Bedoes zażartował, czy jednak spróbuje swoich sił w innym gatunku muzycznym?