fot. mat. pras. SBM Label

SBM Label ogłosiło, że kolejna granica sprzedaży albumu „Kwiat Polskiej Młodzieży” pękła, a Bedoes i Kubi Producent odbiorą swoje platynowe płyty na finale trasy koncertowej w Bydgoszczy.

 

Sukces albumu „Kwiat Polskiej Młodzieży” został potwierdzony kolejnym wielkim osiągnięciem. Według SBM Label z raportów wynika, że krążek pokrył się platyną i pozostaje czekać tylko na oficjalne potwierdzenie ze ZPAV. Płyty dla artystów, gości i współpracowników zostaną rozdane na finałowym koncercie trasy koncertowej KPM Tour, która w klubach w całym kraju zgromadziła dziesiątki tysięcy fanów duetu.

Po raz pierwszy platyna zostanie zaprezentowana gościom SBM Space, które w Bydgoszczy będzie zorganizowane 30 marca w Galerii Sztuki NEXT na Poznańskiej 31. Płyty trafią do wszystkich właścicieli jeszcze tego samego wieczoru, kiedy Bedoes wraz z ekipą w swoim rodzinnym mieście zagra finał trasy koncertowej KPM Tour. Po sukcesie SBM Space przed SB FFestivalem Vol. 3 w Warszawie, wytwórnia postanowiła pójść za ciosem – oprócz Bydgoszczy, będzie ono zorganizowane również w Poznaniu przed koncertem 29 marca, w FoodHall Poznań (Dworcowa 1)

SBM Space Poznań: www.facebook.com/events/2241492149251662/

SBM Space Bydgoszcz: www.facebook.com/events/1340286682781227/