fot. @ciociaewaaa_foto

Ostatnie dni nie są łatwe dla Belmondo. Spadł na niego potężny hejt, w internecie i nie tylko, po tym, jak spotkał się z Rafalalą, prawdopodobnie najsłynniejszym polskim transseksualistą.

Raper zdecydowanie nie radzi sobie z tą sytuacją. Kilka słów wsparcia wysłał do niego inny przedstawiciel rap sceny – Bedoes:

  • Słuchajcie, dużo osób się mnie pyta, co myślę o sytuacji związanej z Belmondo, więc odpowiadam. Pisałem do Belmondo prywatnie i mam nadzieję, że ten filmik do niego dotrze. Belmondo ma moje pełne poparcie. Można się zaśmiać z tej sytuacji, ale nie ma przyzwolenia na hejt. Belmondo jest wielkim artystą, moim zdaniem. Podziwiam go na wielu płaszczyznach i powinien kontynuować dzieło, które rozpoczął i jest dla niego miejsce. Ma moje pełne poparcie i wielkie pozdro dla Belmondo. – przekazał reprezentant SBM Label na „Insta Stories”.
  • Pamiętam jak pierwszy raz słuchałem „Dr.Traphouse” i mam dobre wspomnienia z całą karierą Belmondo. Mimo, że tych ostatnich kawałków nie sprawdzałem jakoś super, ale zawsze postać Belmondo mnie fascynowała i moim zdaniem – trzeba mu to oddać. Jest świetnym artystą, a to co się stało to po prostu temat na zaśmianie się, ale życie idzie dalej i idziemy dalej. W tę strefę nie powinniśmy wkraczać jako słuchacze. – dodał.