fot. @simon.makowski

Bedoes przez ostatnie lata wyrobił sobie markę na polskiej scenie muzycznej, nie tylko na hip-hopowej. Ma na swoim koncie współprace z wieloma cenionymi raperami z Polski, jak: Białas, Solar, Taco Hemingway, Quebonafide, a niedawno połączył swoje siły z młodą gwiazdą kanadyjskiej rap gry, działającą pod pseudonimem – Pressa. Efektem tej kooperacji jest utwór, zatytułowany „Michelangelo„, do którego warstwę muzyczną przygotował Lanek |sprawdź!|.

Reprezentant SBM Label, który od niedawna jest również właścicielem nowo powstałej wytwórni 2115 GANG, ma aspirację, aby stać się wszechstronnym artystą o europejskiej, a nawet światowej sławie: – Chciałbym zostać artystą na skalę światową, a na początek europejskąChociaż nie robię nic na siłę. – przekazał Bedi w rozmowie z Sandrą Zakrzewską dla bydgoskiego oddziału „Gazety Wyborczej.

Bedoes podkreślił, że wspomniany singiel „Michelangelo„, na pewno dodał mu wiary w to, że może osiągnąć cel, który postawił sobie kilka lat temu: – To człowiek (Pressa – dodaje red. rapnews.pl), który jest bardzo blisko z Drake’em. Jest jego hypemanem i często też występami otwiera jego koncerty. Ta współpraca jest bardzo cenna, choć nic mnie nie kosztowała. Pressa przyleciał do Polski z Kanady, ugościłem go i cała kolaboracja przebiegła na stopie koleżeńskiej. Ta prawdziwość sprawia, że utwór jest bardziej wartościowy. – odsłonił kulisy współpracy z Pressa, reprezentant bydgoskiej sceny.

Czy na nowym albumie Bedoesa, który ponownie zostanie wydany nakładem SBM Label, usłyszymy kolejną kooperację z zagranicznymi artystami? O tym przekonamy się w najbliższych miesiącach.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ