fot. @vnm.official

Z powodu panującej epidemii koronawirusa w Polsce, VNM zdecydował się przesunąć termin premiery nowej płyty zatytułowanej „Hope For The Best”. Wstępnie zaplanowana była na 8 maja, ale wiemy już, że ujrzy ona światło dzienne 3 tygodnie później – 29 maja.

  • Obojętnie jak byśmy sobie tego życzyli w labelu nie będziemy w stanie przeskoczyć pewnych kwestii związanych z wydaniem tego albumu w planowanym terminie. Licząc na Waszą wyrozumiałość postaramy się jednocześnie wynagrodzić Wam to opóźnienie większą ilością klipów/singli, do i tak fajnie wzbogaconego preorderu edycji limitowanej dorzucimy dodatkowy prezent, a 8 maja, czyli w dniu „oryginalnej” premiery będziemy mieli dla Was bezprecedensową w moim przypadku niespodziankę. – przekazał w mediach społecznościowych raper.

Do niejedyna informacja tego dnia, bowiem poznaliśmy szczegółową tracklistę nadchodzącego wydawnictwa.

Lista utworów:
1. Symbioza – prod. Łukasz Kowaluk
2. Vent – prod. megot
3. Biały szum – prod. megot
4. Tak jak ja – feat. Wozz Lozowski; prod. Łukasz Kowaluk
5. Pa$$ion – prod. @chinoap01; cuty DJ Chederac, DJ Hubson
6. Unborn – feat. Marika; prod. Łukasz Kowaluk
7. Umrzesz – prod. Łukasz Kowaluk
8. Trippin’ – feat. Rzeźnik, EmTe, FonTam; prod. SlvR Beatz
9. Pasterz – feat. Grizzlee; prod. DJ Kebs
10. Na pewno nigdy – prod. @chinoap01 x NoFuk
11. Hope for the best – prod. @chinoap01

  • Gościnnie udzielili się na niej Wozz Lozowski, czyli mój człowiek Łozo w pozytywnym bangerze, który już znacie, Marika w sentymentalnym utworze w formie listu do… nie będę jeszcze zdradzał hehe, Grizzlee z kolei zaśpiewał (jak zwykle u niego) hitowy refren do kawałka na bicie DJa Kebsa (!), co już świadczy o tym, że podobnego vajbu jeszcze ode mnie nie słyszeliście. Do tego w jednym traku mam EmTe i FonTama, czyli młodszych gości „od nas”, przy czym na wokalu w refrenie zdecydowanie większą robotę ode mnie robi Rzeźnik, czyli człowiek wielu funkcji – właściciel studia, w którym nagrywam, mój perkusista i od niedawna mój drugi realizator. Dodatkowo Rzeźnik w jednym numerze zrobił bazę tzw. human trumpet, co zaowocowało zaproszeniem do studia Marcina „Mr Belta” Paska, który dograł do tego pomysłu swoje partie na trąbce, czym mega się jaram bo nie miałem jeszcze takiego vajbu na żadnej płycie. Parę dni temu na moim pierwszym livestreamie na Instagramie ktoś spytał mnie, do którego mojego albumu porównałbym tę płytę i nie potrafiłem odpowiedzieć na to pytanie, ciekaw jestem Waszego zdania, ale do tego musimy jeszcze trochę poczekać. – opisuje VNM.

Przedsprzedaż trwa na www.denekstbest.com.

[UWAGA DŁUGIE]Hej wszystkim! Mam dla Was tracklistę mojego nowego albumu pt. „Hope For The Best”, ale zanim do niej…

Opublikowany przez VNM Czwartek, 30 kwietnia 2020
View this post on Instagram

Hej wszystkim! Mam dla Was tracklistę mojego nowego albumu pt. „Hope For The Best”, ale zanim do niej dojdziemy muszę Was poinformować, że premiera tej płyty planowana na 8 maja zostaje przełożona na 29 maja ze względu na obecną sytuację w Polsce – obojętnie jak byśmy sobie tego życzyli w labelu nie będziemy w stanie przeskoczyć pewnych kwestii związanych z wydaniem tego albumu w planowanym terminie. Licząc na Waszą wyrozumiałość postaramy się jednocześnie wynagrodzić Wam to opóźnienie większą ilością klipów/singli, do i tak fajnie wzbogaconego preorderu edycji limitowanej dorzucimy dodatkowy prezent, a 8 maja, czyli w dniu „oryginalnej” premiery będziemy mieli dla Was bezprecedensową w moim przypadku niespodziankę :) Więcej o płycie przeczytacie na moim fb, tutaj łapcie tracklistę: 1. Symbioza (prod. Łukasz Kowaluk) 2. Vent (prod. megot) 3. Biały szum (prod. megot) 4. Tak jak ja (feat. Wozz Lozowski, prod. Łukasz Kowaluk) 5. Pa$$ion (prod. @chinoap01, cuty DJ Chederac, DJ Hubson) 6. Unborn (feat. Marika, prod. Łukasz Kowaluk) 7. Umrzesz (prod. Łukasz Kowaluk) 8. Trippin’ (feat. Rzeźnik, EmTe, FonTam, prod. SlvR Beatz) 9. Pasterz (feat. Grizzlee, prod. DJ Kebs) 10. Na pewno nigdy (prod. @chinoap01 x NoFuk) 11. Hope for the best (prod. @chinoap01) Finalizując przekaz przypomnę, że limitowany preorder Hope For The Best (w odróżnieniu od standardowej wersji sklepowej) jest wzbogacony o tematyczne naklejki, magnes nawiązujący do okładki, prezent, o którym przed chwilą wspomniałem oraz dodatkowy 14-stronicowy booklet z fotografiami autorstwa Mateusza Czecha ilustrującymi każdy utwór z tracklisty jego oczami i emocjami. Każdy preorderowy egzemplarz będzie również przeze mnie podpisany. Preorder możecie zamawiać na denekstbest kropka com. Dziękuję za uwagę i życzę miłego wieczoru + dużo zdrowia!

A post shared by VNM (@fau_enem) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ