fot. kadr z klipu

„Balaclava” – jest to kolejny klip, promujący ich legalny debiutancki album „Pije Kuba do Jakuba”, którego premiera odbędzie się jeszcze w 2019 roku. Tym razem gościnnie udzielił się Bokser (finalista I i II edycji konkursu RWP).

Artyści zapewniają, że ich debiut spełni oczekiwania nawet najwybredniejszych słuchaczy. Z tego, co już ujawniono – gościnnie na płycie będziemy mogli usłyszeć również, m.in.: Dacka, KPSN-a. Ukaże się ona nakładem wytwórni Kamikaze Label.

  • Każdy na tym krążku powinien znaleźć coś dla siebie. Są tam mocne trapowe choroby takie, jak „Balaclava”, ale nie stroniliśmy też od oldschoolowych klimatów, czy pojebanych storytellingów. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i naprawdę Was nie zawiedziemy! – powiedział Marszał na temat najbliższego wydawnictwa.

MSD – to zwycięzcy pierwszej edycji konkursu „Rap w Polsce – Nagraj z Hinolem”. Ciężkie i solidne produkcje Decha, w połączeniu z nietuzinkowo niskim wokalem Marszała – to naprawdę mocny fundament do tego, by MSD dosadnie zaznaczyło swą pozycję na scenie.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ