Bajorson w rozmowie z Rap News

Pod koniec lutego br. opolska wytwórnia oficjalnie przywitała nowego reprezentanta – Bajorsona, informując jednocześnie, że w tym roku ukaże się jego solowa płyta. Jak sam przyznał w rozmowie z rap-news.eu: „Wrzuciłem Freestyle z więzienia, Quebo mnie polecił i jestem” – odsłaniając kulisy zakontraktowania go do jednej z największych polskich wytwórni muzycznych w Polsce |info!|.

Bajor jest przede wszystkim znany z bitw Freestyle’owych, w których z przyjemnością bierze udział a publiczność zawsze żywiołowo reaguje podczas jego występów – czy na nadchodzącym albumie znajdą się wolnostylowe nagrywki?: „Akurat tutaj jest wszystko pisane i przemyślane” – zapowiada. Świeży nabytek Step Records ujawnił również, że za produkcję muzyczną krążka odpowiadają tacy producenci, jak Fryta i OLEK, którego rzemiosło docenia: „producent od Malika – on robi super rzeczy, to jest magik. Parę hitów zrobił mi już na pewno„.

Bajorson jest zadowolony ze współpracy z Step Records: „Spoko, ze Stepami bardzo dobrze mi się robi, ja nie narzekam. Mam bardzo dobry kontrakt. Jestem zadowolony„.

Pełny wywiad znajdziecie na kanale Youtube Rap News – bezpośrednie linki poniżej:

fot. facebook.com
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ