fot. kadr z klipu

“Zebra” jest to kolejny singiel promujący nadchodzący solowy projekt warszawskiego rapera, pt. “Karmel”, którego premiera odbędzie się 30. listopada.

Warstwę muzyczną do utworu B.R.O “Zebra” przygotował 808 SoSoucy.

OPIS:

KARMEL – czyli nowa płyta B.R.O to bez wątpienia jeden z najciekawszych, koncepcyjnych albumów tego roku. Jak wiadomo by wytworzyć spożywczy KARMEL potrzebne jest połączenie dwóch rzeczy – CUKRU oraz OGNIA. Raper podzielił album na dwie części o właśnie takich nazwach, gdyż jak sam uważa jego muzyka właśnie taka jest – pełna kontrastów. Z jednej strony usłyszymy go w mocnym, agresywnym i bezkompromisowym wydaniu (Ogień), a z drugiej w spokojnej, bardziej uczuciowej i romantycznej formie (Cukier). Ten koncept sprawia, że ludzie o różnych gustach oraz preferencjach muzycznych odnajdą w B.R.O to co ma w sobie najlepsze. Artysta miał również na celu świadomie pokazać swoje dwa muzyczne oblicza, które mimo iż są często bardzo odmienne, to w połączeniu potrafią stworzyć razem coś „pysznego” dla ucha – KARMEL.

DODATKOWO – do każdego preorderu zostanie dodany DRUGI, NOWY, ZUPEŁNIE INNY ALBUM – DR.EAMS EP.

Ten projekt to konceptualna płyta, a wręcz należałoby to nazwać podróż w głąb psychiki artysty, który odbywa terapię i rozmowę ze swoim tajemniczym doktorem. Kim jest doktor? A może tak naprawdę nie istnieje? Z jakimi problemami zderza się artysta? Odpowiedź na te pytania znajdziecie na Dr.Eams EP. Warto zaznaczyć, że ten materiał nigdy nie pojawi się w cyfrowej dystrybucji oraz oddzielnej sprzedaży i ma na celu docenić wszystkich prawdziwych fanów, którzy zamówią album w preorderze. Fizyczną wersję można zamawiać na www.bro-karmel.pl

Informacje o gościach, producentach oraz trackliście obu projektów WKRÓTCE.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ