64333433

17. czerwca swoją premierę będzie miała składanka „Rare tracks vol. 1” wydana nakładem Warner Music Poland.

Obok polskiego reprezentanta – B.R.O, na jednym krążku, m.in. Macklemore & Ryan Lewis, G-Eazy, Mac Miller, Kevin Gates i wielu innych mainstreamowych artystów zza Oceanu.

RARE TRACKS  to utwory będące na czasie, ale trudno dostępne pojedynczo w sklepach. Zebrane na jednym krążku tworzą wyjątkową playlistę do samochodu czy na letnią imprezę.

Poza doborem artystów i ich kawałków, B.R.O nagrał zupełnie nowy numer, który  usłyszycie tylko i wyłącznie na składance RARE TRACKS  vol. 1. Jeśli dodamy do tego niepowtarzalną oprawę graficzną, otrzymujemy album, który każdy fan dobrego rapu po prostu musi mieć w swojej kolekcji.

RareTracks to bez wątpienia jeden z najprzyjemniejszych projektów, nad którymi przyszło mi pracować. Artyści i utwory jakie się na nim znajdują, odzwierciedlają w 100% to czego słucham na co dzień, czy to jadąc samochodem, siedząc w studio czy po prostu wypoczywając w domu. Z tej muzyki czerpię inspirację, tą muzyką się jaram, ta muzyka mnie motywuje i napędza, a zarazem odpręża i daje wytchnienie. Lepszej składanki na wakacje do fury to chyba wrzucić się nie da więc… enjoy!!! – B.R.O

96vamhifvh8g

Tekst pochodzi ze strony: www.warnermusic.pl