fot. mat. pras.

Dziś jesteśmy świadkami premiery najnowszego singla AwEya„Nie pytaj”, do którego dograł się EmJot. Jest to przedsmak nadchodzącej EP’ki rapera zatytułowanej „Skandal”. Warstwa muzyczna to dzieło APmg, natomiast klip został zrealizowany przez Brevko. Za mix/mastering odpowiedzialny jest Deszczu Strugi (Otrabarwa Studio).

Wraz z udostępnieniem teledysku, AwEy uruchomił również przedsprzedaż projektu „Skandal”, którą można zamówić pisząc w wiadomości prywatnej w social mediach: FB – @AwEyOfficial / IG – @awey_official oraz drogą mailową – aweyofficial@gmail.com.

Kilka słów od autora:
– Album nie posiada żadnych vlepek, ubrań, gadgetów czy innych pierdolników. Skupiamy się na tym, co istotne, czyli muzyce. Tylko w wersji preorderowej otrzymacie NIESPODZIANKĘ, o której dowiecie się, gdy album trafi do waszych domów. Nakład jest bardzo limitowany (jedyne 500 sztuk). Premiera przewidziana jest na 7 kwietnia z możliwością delikatnego „poślizgu”, który naturalnie zdarzyć się może. Dla tych, którzy lubią słuchać cyfrowo, to proszę się nie martwić, cały album zostanie dodany w odpowiednim czasie na różne serwisy streamingowe. – przekazał AwEy.

Ponadto, poznaliśmy również szczegółową tracklistę:

  1. ICH LOS – prod. PSR
  2. CZASEM LEPIEJ – prod. PSR
  3. NIE PYTAJ – feat. EmJot; prod. APmg
  4. TRZEBA WIERZYĆ – prod. Ryba Beatz; skrecze DJ Gondek
  5. SAM DECYDUJESZ – feat. Anamelia; prod. PSR
  6. JAKA JEST TO WIARA? – feat. Anamelia; prod. Ryba Beatz
  7. ZAJĘTE – prod. p.guv
  8. W TAKI SPOSÓB – feat. Anamelia; prod. PSR
  9. TERAZ JA – feat. Anamelia; prod. PSR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ