fot. @avisycylijczyk

Avi i Louis Villain od jakiegoś czasu promują najnowszy krążek, zatytułowany „Spis Dzieł Sycylijskich”. Kogo – oprócz gospodarzy – usłyszymy na drugiej części sycylijskiej trylogii? 

Z potwierdzonych przez autorów informacji wynika, że na „Spisie Dzieł Sycylijskich” pojawią się, m.in.: Borixon, Koza i Bonson!

Wciąż trwa przedsprzedaż albumu, który jest promowany przez takie single, jak: „Ange Ou Demon”, „Doberman”, „Królestwo” i „Rimbaud”. Premiera wydawnictwa została przesunięta z 21 czerwca na 5 lipca.

W „Spisie dzieł” nie zabrakło miejsca ani na bezkompromisowe bangery, ani na pijackie gawędy, ale również na bolesne rozliczenia z rzeczywistością. Wszystko to udało się zrównoważyć i zamknąć w logiczną całość o niepodrabialnym brzmieniu i charakterze. Ta płyta nie mogła wyjść spod ręki nikogo innego. W muzyce szukając magii, a nie trendu, w słowach szukając treści, a nie tylko brzmienia, Avi & Louis Villain stworzyli kolejną pozycję w swojej dyskografii, której nie da się podrobić, a ciężko będzie nawet sklasyfikować.