W oczekiwaniu na premierę albumu Junesa „Nie-EP” przedstawiamy remix drugiego singla pt. „Nie-śmiałość„. Za produkcję bitu odpowiada Szpalowsky.

Junes: „Wróciłem, bo znowu przyszła mi chęć do pisania. W międzyczasie siadałem i próbowałem tworzyć, ale zupełnie mi nie szło, miałem też duży przesyt rapu, zupełnie przestałem go słuchać. W końcu jednak wyszedł mi pierwszy od lat dobry tekst i postanowiłem się zameldować. Trzymam nałogi pod kontrolą, a to co obecnie się dzieje, szczególnie na legalu – sam chyba widzisz kto wydaje i jest popularny – zmotywowało mnie dodatkowo

Premiera „Nie-EP” planowana jest na jesień 2013 r. Album będzie dostępny także w wersji fizycznej w Vibe2NES.

Bądź na bieżąco:
Junes: www.fb.com/JunesRapAddix
Szpalowsky: www.fb.com/Szpalowsky
Vibe2NES: www.fb.com/Vibe2NES

JUNES, reprezentant Sokołowa Podlaskiego i Warszawy, rocznik ’85, współzałożyciel ekipy Rap Addix i RWW (Radio Wolna Warszawa, wraz z Jeżozwierzem i Musso). Pierwsze nagrania Junesa puszczone do szerszej publiki sięgają 2005 roku. Obecnie po przerwie od rapu ponownie chwycił za mikrofon, czego efektem będzie EP-ka Rap Addix „Nie Uciekniesz” (w składzie: Junes, Soulpe, Laikike1, Jeżozwierz, Kidd) oraz solowy album „Nie-EP”, który ukaże się za pośrednictwem Vibe2NES. Junes współpracował m.in. z W.E.N.Ą., Pjusem, Na Pół Etatu, Klasiikiem, Specem & Gruchą, czy TrzyBe. Gościł także na producenckich albumach takich jak: Quiz + Goście „Materiał Producencki”, czy Zbylu „Operacja: Sampling”.