fot. kadr z klipu

Na MaxFloRecTV trafił dziś (30.10) klip Arczisty. Singiel pt. „To o mnie mowa” jest 1. zwiastunem debiutanckiego krążka rapera. Równolegle z premierą wideo ruszyła przedsprzedaż wydawnictwa, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Tym samym młody MC dołącza do grona artystów stajni MaxFloRec.

Przesłuchując artystów działających w undergroundzie, jakiś czas temu natknąłem się na Arczistę. Pomimo młodego wieku, chłopak ten uprawia świetne gry słowne, które w połączeniu z jego flow tworzą wartość, na jaką stawiamy w MaxFloRec. Myślę, że dobrze odnajdzie się w towarzystwie innych graczy labelu – komentuje wybór Rahim.

Autorem teledysku do premierowego numeru Arczisty jest grupa Filminati. Za produkcję samego utworu natomiast w całości odpowiada raper.

Wraz z publikacją dzisiejszego singla wystartował pre-order wydawnictwa pt. „Nic dla każdego”. Limitowany album Arczisty dostępny jest już na maxflosklep.pl. Dla tych, którzy zamówią go w przedsprzedaży czekają bonusy w postaci: niższej ceny, zestawu wlep z niespodzianką oraz przedpremierowej wysyłki płyty. Premiera 1. krążka artysty przewidziana jest 6 grudnia.

Arczista już kilkukrotnie pojawiał się na MaxFloRecTV z luźnymi, niezobowiązującymi utworami. Kilka tygodni temu był uczestnikiem inicjatywy WYNURZENIE, podczas której zaprezentował 2 numery. Jednym z nich był utwór „Bez bilbordów”.

Album „Nic dla każdego” jest 1. odsłoną dwuczęściowego projektu, którego kontynuacja planowana jest na 2019 r.

Aby nie przegapić żadnej nowości Arczisty oraz innych zawodników MaxFloRec subskrybuj MaxFloRecTV, klikając tutaj!

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ