Nowe nieznane? Czy może powrót do początku i nawijanie dla 200 wyświetleń? Nie wiem” – napisał w oficjalnym komunikacie Arach

Po trzech latach współpracy z wytwórnia i ekipą Brain Dead Familia, na czele której stoi Słoń WSRH, Arach postanowił obrać nową drogę: „piszę to już oficjalnie, ponieważ decyzja jest nieodwracalna. Szukam nowego Labelu, jeśli się nie znajdzie, to stworzę własny kanał (tylko kanał), na którym będę wrzucał swoje numery” – poinformował.

Raper nie wyjawia wszystkich powodów tej decyzji, choć wskazuje na te najważniejsze: „Sprawa ma podłoże zarówno prywatne, o którym nie będę pisał, bo nie, oraz to, że trzeci album, który mam zamiar wypuścić, nie jest totalnie horrorcorowy i już chyba żaden nigdy nie będzie. Nowe nieznane? Czy może powrót do początku i nawijanie dla 200 wyświetleń? Nie wiem i szczerze nie jest liczba wyświetleń moim priorytetem. Rap jest we mnie i będzie nawet, jeśli tylko ja będę sprawdzał to, co nawinę. Dzięki za wszystko Brain Dead Familia czas iść dalej choćby nawet od początku” – czytamy dalej.

Arach ma w swojej dyskografii dwa albumy wydane przez Brain Dead Familię, mianowicie „Człowiek cień” i „Opowieści Wiecznego Wędrowca”. Podkreślił on również, aby jego słuchacze nie doszukiwali się drugiego dna w całej sprawie związanej z jego odejściem z BDF: „Nie snujcie chorych domysłów. NIGDY NIGDZIE za to, co Pan po lewej zrobił (Słoń WSRH – dodaje red. rap-news.eu) dla rozwoju mojej muzyki chyba nigdy nie będę w stanie się odwdzięczyć. Czas iść, jeszcze nie wiem gdzie, ale gdzieś na pewno! Owoce naszej wieloletniej współpracy są na kanale Brain Dead, czyli tam, gdzie zostawiłem serce na wersach!!! Jeszcze raz wielkie dzięki Brain Dead Familia, SŁOŃ WSRH – tak jak mówiłem. Gdyby nie to wszystko, albo siedziałbym w puszce, albo 2 metry pod ziemią…” – przekonuje Arach.

RECENZJA #13: ARACH „OPOWIEŚCI WIECZNEGO WĘDROWCA” (BRAIN DEAD FAMILIA)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ