fot. kadr z klipu

Po bardzo dobrym przyjęciu przez fanów #hot16challenge2, wczoraj na kanale ArabTV pojawił się nowy numer z klipem zapowiadającym album rapera. Za jego produkcję odpowiada duet producencki z Łodzi – Ensoul. Ujęcia do teledysku zostały zrealizowane przez WagnerArts, w lutym podczas wyjazdu na koncert w Londynie. Singiel to wyraz szacunku i sentymentu dla twórczości Mac’a Miller’a.

Arab na swoim profilu na Facebooku pisze:

  • Kwiaty są wyrazem tego ze każde dzieło rodzi się w bólach – tekst moich kumpli ze studio, z którymi stworzyliśmy ten track. Kuba i Kuba (Ensoul) zrobili bit i zmiksowali, a Damian nagrał teledysk.

Czym zatem są kwiaty, o których Gabryś wspomina w tekście? To wielu artystów, piękne umysły, historie ludzi, którzy dzieląc się swoją ekspresją – zagubili siebie, zatracili, lub nieodwracalnie zniknęli z naszej rzeczywistości. Każdy z nas pamięta o innych „kwiatach”, a przecież jest ich tak wiele. W klipie widać tego wyraz, pomimo tylu lat dzielących życiorysy Hendrixa i Maca – historie mogą okazać się łudząco podobne. 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ