Arab krok od śmierci? „Miałem szczęście, ze zdążyli mnie uratować” 

Raper mówi o swojej trudnej przeszłości.

Arab aktualnie przygotowuje się do walki z Piotrem Szeligą. Pojedynek ten odbędzie się na gali FAME MMA 13 jeszcze w tym miesiącu. W zasadzie, to jest to odliczanie i ostatni moment na wyszlifowanie taktyki. Przypomnijmy, że raper z byłym hokeistą są w konflikcie, który wyjaśnią w przyszłym tygodniu w oktagonie. Zanim jednak to się stanie, Arab dzieli się z fanami swoimi spostrzeżeniami.

SPRAWDŹ TO: Kizo nagrał hit lata z Oliwką Brazil – będzie latał w każdym klubie

Raper odniósł się do tematów, które zostały poruszone podczas Face To Face (programie prowadzonym przez Boxdela). Tam mówił o przeszłości, która do dziś „odbija mu się czkawką”, ale – co najważniejsze – jest za nim. Nareszcie odnalazł siebie i spełnia się zarówno na płaszczyźnie muzycznej jak i sportowej.

Wypowiedź:

  • Miałem szczęście, ze zdążyli mnie uratować. Na długi czas wylogowałem się z życia i odciąłem się nie tylko od Was, ale też od moich przyjaciół. Musiałem wytrzeźwieć, poradzić sobie z całym paskudnym procesem odstawienia, dać mojej głowie czas, by znowu zaczęła pracować sama, bez „pomocy” narkotyków. Dopiero po jakimś czasie zaczęło do mnie docierać, co się wydarzyło. Byłem przekonany, że nikt, kogo tak potraktowałem, nie będzie miał ochoty ze mną rozmawiać, nie wiedziałem nawet do końca za co i jak mam przepraszać. Było mi niesamowicie wstyd. Wypominanie mi na wizji grzechów z tamtego czasu jest naprawdę bardzo niesprawiedliwie. Od tamtego czasu ciągle pracuje nad sobą i nad swoją trzeźwością. Próbuję również wynagrodzić tym, którzy się ode mnie nie odwrócili krzywdy, które im sprawiłem. W znakomitej większości udało mi się ich przeprosić i odzyskać kontakt, o czym wiecie i widzicie to na moim Instagramie, czy w teledyskach. Z całą pewnością nie udało mi się przeprosić każdego – częściowo ze wstydu, a częściowo dlatego, że tamten okres to dla mnie jedna wielka, czarna plama i ja po prostu wielu rzeczy nie pamiętam, wielu rzeczy nie jestem pewien. Publicznie stoczyłem się na samo dno i nie próbuję uciec od odpowiedzialności, pokutuję również publicznie. Nie kreuję fałszywej osoby w Internecie. Przez chwilę po prostu, pod wpływem narkotyków, stałem się złym człowiekiem. To była ciężka praca nad sobą, a nie kłamstwo. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pospłacać wszelkie długi i zadośćuczynić innym ten czas. Nie życzę nawet najgorszemu wrogowi takiego wstydu, który muszę teraz przechodzić. Nigdy się z tym nie ukrywałem, chociaż wolałbym o tym zapomnieć – przekazał.

Gala Fame MMA 13 zaplanowana została na 26 marca. Start przewiduje się na godzinę 20:00. To właśnie w Gliwicach Arab będzie chciał podtrzymać swoją passę, ponieważ do tej pory jest niepokonany. W barwach tej federacji stoczył 3 walki, 3 wygrane walki. W klatce pokonał: Pawła Tyburskiego, Łukasza Lupę i Kizo. Czy również Szeli ma przegraną wypisaną w gwiazdach? Przekonamy się wkrótce!

4 rocznica śmierci Tomka Chady

W dniu 18.03. przypominamy zbitkę wypowiedzi naszych gości, którzy w Rapnews Studio wspominali postać i twórczość Chady. Dziś ma miejsce 4. rocznica śmierci tego legendarnego polskiego rapera. Posłuchajcie, co powiedzieli m.in. Peja, Zbuku, Sitek czy Włodi.

fot. @arab_na_bicie

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Pęku: „Rap to ciężki kawał chleba” – raper wydał płytę, zapowiada kolejne V.E.T.O!

Pęku wrócił ostatnio z najnowszym albumem i co ciekawe, nie robi dłuższej przerwy. Właśnie...

Popek z… nową twarzą! Szalony raper, szalone tatuaże:„Boże wyrwij mi rogi z czaszki” [VIDEO]

Popek, czy to Ty? - takie pytanie od lat krążyło w sieci. Teraz można...

Kazior już na wolności! Był w zakładzie karnym w Berlinie

Kazior jest w trakcie promocji swojego najnowszego solowego albumu. Jednak raper musiał zmienić swoje...

Young Leosia i Bambi w Fame MMA – mamy deklaracje raperek

Young Leosia i Bambi pojawiły się jako goście specjalni w studiu Fame MMA podczas...

AKASH: „Zawiodłem najbliższych. (…) Czas rozprawić się z kur**mi”

AKASH zaskoczył wszystkich emocjonalnym wpisem, który umieścił w mediach społecznościowych. Wynika z niego, że...

Josef Bratan kilka razy na deskach. Raper reaguje na porażkę z Wiewiórem

Josef Bratan doświadczył swojej pierwszej przegranej podczas gali Fame Friday Arena #2. Jego rywalem...

Błażej Jankowiak z 9LiterFilmy pracuje nad filmem. Wystąpi w nim m.in. O.S.T.R.!

Błażej Jankowiak, znany członek ekipy 9LiterFilmy, ogłosił na swoich mediach społecznościowych wyjątkową wiadomość, która...

Preorder „Uwolnić Bonusa”. Czerwin TWM, Dobry Dzieciak, Janusz Walczuk, Małach – nowy klip

Mamy mocne info związane z projektem "Uwolnić Bonusa", którego inicjatorem jest Czerwin TWM. Oprócz...

Daria Zawiałow i Taco Hemingway z „SUPRO”. A w klipie Tomasz Kot!

Wspólny utwór Darii i Taco Hemingwaya to ostatnia zapowiedź nadchodzącego albumu „Dziewczyna Pop”. Zobacz...