fot. @ArabOfficialPage

6 dni – tyle czasu pozostało do „wielkiego” starcia pomiędzy dwoma przedstawicielami hip-hopowej sceny: Arabem i Wujkiem Samo Zło. Co ciekawe, ich pojedynek nie będzie toczony na zasadach znanych, m.in. z bitew freestyle’owych, a… skrzyżują rękawice podczas gali FEN 24, która odbędzie się w warszawskiej hali Torwar (limit umowny – na zasadach K-1 – to 80 kilogramów).

Obaj Panowie nie darzą się zbytnim szacunkiem, co możemy wywnioskować z poszczególnych filmików umieszczanych przez nich w mediach społecznościowych. Przykładem jest ten, opublikowany niedawno przez Araba.

  • Po pierwsze, mam tu świetnego puncheline’a freestyle’owego na Wujasa. Mówię Wujkowi tak: ‚K*rwa zamiast tam gdzieś u matki mieszkać, dawaj ze mną tutaj potrenujemy. Damy se radę’. A on, że „jeszcze ma pokoik u ciotki”. Ja chłopowi mówię: „co ty do mnie pier***isz. Jesteś 18 lat ode mnie starszy”. I gość mi mówi, że „woli mieszkać u ciotki w pokoiku, bo ma pokoik, albo u matki niż pójść normalnie jak mężczyzna w bezdomność”. Żeby się odkuć to gość będzie całe życie zapi***alał tak, w tych dresach. I ja mu mówię – jak go złapałem za pierwszym razem: „czy ja mam cię tu wyciągać i cię łamać? Po co? Lepiej weźmy razem walkę, odkujesz się”Potem w międzyczasie gościa polubiłem, a chłop dalej knuje. Oj knuje i knuje ten Wujas i myśli, że coś ugra. Nie tędy droga Wujas. Nie z Gabrysiem te numery. Ty jesteś takim knującym knurem. Nie można mieć za dobrego serca dla ludzi, bo oni chcą cię wykorzystać. Wujas – to jest właśnie taki wykorzystywacz. Wyciąga się do niego rękę – mówię mu przecież: „ty nic nie masz, sam widzisz, że ty nic nie masz”. Sam mi się chłop do tego przyznaje, że nic nie ma, że mieszka tu u matki, tutaj u ciotki i ja chcę chłopa wyciągnąć, podać mu rękę, mimo tego, że mogłem go łamać. Lubiłem chłopa zawsze, a chłop dalej knuje. Trzeba będzie go zbić. Nie dało się z tobą dojść rozmową, więc dawaj na ring. Zaraz cię zniszczę. – przekazał.