fot. Gabriela Orlowska

W sieci pojawił się kolejny singiel zwiastujący krążek „ARKanoid”. Album dostępny jest w pre-orderze w 3 wersjach ‒ standard, minibox i maxibox ‒ wyłącznie w MaxFloSklepie. Zostały ostatnie sztuki wyjątkowych kolekcjonerskich zestawów w pudełkach

Na kanale MaxFloRecTV udostępniony został kolejny, po „OBP”, „Co 3 to nie 2”, „Co tam słychać?” oraz „Małpach”, numer zapowiadający 1. wspólną płytę Abradaba, Rahima i Kleszcza. Singiel „Apetyt” promuje wideoklip nakręcony w technologii 360°. Artyści spotkali się przy stole w jednej z wrocławskich restauracji wtedy, kiedy było to jeszcze możliwe. Zobaczcie, czym się zajadali.

Za produkcję utworu, jak i całej płyty, odpowiada ViktorV, natomiast cuty do „Apetytu” dorzucił DJ Cut-A-Head. Jeszcze tylko przez dwa tygodnie na maxflosklep.pl. trwa przedsprzedaż krążka „ARKanoid”. Nakład kolekcjonerskich boxów jest na wyczerpaniu, więc nie ma na co czekać, tylko szybko zamawiać. W największym zestawie obok CD znajdą się: T-shirt, kalendarz na 2021r., brelok, naszywka oraz pakiet wlep.

Kolejna nowość muzyczna śląskiego trio już w przyszłym tygodniu. Premiera albumu odbędzie się natomiast 13 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ