fot. kadr z „BOW WOW – MILLENNIUM TOUR (WEBISODE 2)”

Podobnie jak Michael Jordan, Bow Wow ma przed sobą swój ostatni taniec. Podczas ostatnich pytań i odpowiedzi na Twitterze, amerykański raper opowiedział o swoich planach przejścia na emeryturę w najbliższej przyszłości. Informacja ta pojawiła się w internecie 18. maja, kiedy Bow Wow został zapytany o nadchodzącą emeryturę. Raper potwierdził, że odejdzie z rap gry po wydaniu kolejnego LP.

Bow Wow jeszcze nie ogłosił żadnych planów, co do wydania nowego albumu, więc czas przejścia na emeryturę jest bliżej nieokreślony.

W 2016 roku Bow Wow powiedział XXL, że jego ostatni album zostanie zatytułowany „Niedoceniony”. „Zamierzam zakończyć karierę albumem” – powiedział o projekcie. „To będzie ostatni album, nie chcę już rapować„. 

Dyskografię rapera zamyka krążek, który ukazał się w 2009 roku. „New Jack City II” został wydany pod parasolem Sony/Columbia. Chociaż w ostatnich latach słuch o amerykańskim raperze tymczasowo zaginął, to Bow Wow powrócił z szóstą częścią swojej serii Greenlight w 2019 roku. 
Pochodzący z Columbus w Ohio raper przeszedł długą drogę od swojego przełomowego hitu „Bow Wow (That’s My Name)” z udziałem Snoop Dogga w 1998 roku. Przez lata fani obserwowali jego karierę od hip-hopu po ekrany telewizyjne. Teraz wygląda na to, że Bow Wow szykuje dla nas jego ostatni album.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ