fot. @ciociaewaaa_foto

Kiedyś spotkałem się z tym, że ktoś mi powiedział w oczy, że jestem smutny raper…

Kolejnym singlem Ambitnego Dzieciaka promującym jego płytę „Uliczna poezja” jest „Smutny raper”, który powstał we współpracy z producentem – Lema.

Kopciu dał się poznać w ostatnim czasie z jak najlepszej strony. Raper wpadł w muzyczny cug. Zdradził nam, że nadal nagrywa kolejne numery. Oznacza to że w najbliższym czasie będziemy mogli spodziewać się drugiej płyty! Czy raper zadebiutuje legalnie? Wszystko wskazuje na to, że następca dobrze przyjętego krążka „Uliczna poezja” ujrzy światło dzienne „na legalu”.

Album „Uliczna poezja” wydany w maju, który zawiera aż 23 kawałki na bitach topowych producentów, można wciąż zamawiać na stronie internetowej www.nowepokolenierapu.pl (nakład 1000 sztuk).

Portal rapnews.pl postanowił zapytać Kopcia o kulisy współpracy z Lemą oraz o zainteresowanie słuchaczy jego najnowszym wydawnictwem.

  • Szymon jest kotem i jaram się jego bitami odkąd pamiętam. Mamy w planach kilka, jak nie kilkanaście nowych numerów. – przekazał nam raper.
  • Jeśli chodzi o płytę, najpierw poczułem rozczarowanie, ponieważ bardzo mało osób nabyło płytę w dniu premiery, ale jest coraz lepiej. Najbardziej cieszy mnie fakt, że ludzie, którzy kupili płytę niejednokrotnie mi napisali, że to najlepsza płyta jaką słyszeli lub coś podobnego. Mało do tej pory kawałków z krążka zostało wrzuconych do odsłuchu, ale od teraz, co tydzień w piątek możecie spodziewać się numerów z płyty. Pojawią się one naprzemiennie – raz z naszego kanału „AMBITNY DZIECIAK”, a raz z „P56 LABEL”. – dodał.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ