fot. @Ak47OfficialFanpagePL

Z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc… Wciąż przesuwa się termin wydania następcy „Czyśćca” z 2016 roku. Zdaje się jednak, że premiera „Źródła” jest coraz bliżej. O tym fakcie poinformował właśnie sam raper.

  • Rzeźbimy „Źródło” i końca nie widać, lecz mam dobrą nowinę. Preorder rusza w grudniu! – przekazał AK-47 w mediach społecznościowych.

Prawdopodobnie pierwszym teledyskiem, promującym nadchodzące wydawnictwo ma być „Calling of the Jaguar”, nad którym prace przebiegały w ostatnim czasie.

  • Ta płyta – moim skromnym zdaniem – będzie największym moim dziełem dotychczas, z perspektywy artystycznej: wokalnej, muzycznej… Będzie sporo niespodzianek. (…) Wierzcie mi. Jest tam tłusty Hip-Hop. Pełno pięknych słowiańskich pieśni. Do tego pełno zajebistej muzyki, cudownych instrumentów i przede wszystkim przekaz, płynący z głębokich relacji z wielkim duchem. – opisał niedawno raper.

Jesteście ciekawi tego wydawnictwa? Dajcie znać w komentarzach!

Rzeźbimy „Źródło” i końca nie widać lecz mam dobrą nowinę 😇😇😇 Preorder rusza w grudniu!!! 💥💥💥 Dziękuję @alekbaron za współtworzenie albumu. To zaszczyt. Aho!#source #soulmedicine #hangdrum #zrodlo

Opublikowany przez Ak-47 (Official Fanpage’a PL) Poniedziałek, 2 grudnia 2019