fot. Ignacy Matuszewski / fotografia

W kwietniu w serwisie YouTube: Rap News został udostępniony video-wywiad z „Akaczem”, w którym zdradził, że pracuje nad swoim najnowszym solowym albumem, pt. „Źródło”. – Jest bardzo wymagająca ze względu na to, co na niej będzie: jest to ŚWIĘTA NOC ze ŚWIĘTYMI ROŚLINAMI. Jest to autentyczne w 100%. Zostało to wszystko zrealizowane – nagrane poprzez zajebisty realizator dźwięku – wówczas zapowiadał.

Artysta przekazał właśnie najświeższe wieści odnośnie swojego nadchodzącego tajemniczego(!) materiału. Ak-47 w swojej dyskografii ma trzy legalne solowe płyty: „Autopsja” (2013), „Pierwszy dzień w piekle” (2015), „Czyściec” (2016) i właśnie kończy prace nad kolejnym: – Aktualnie realizuję czwarty album zatytułowany „Źródło”. Ta płyta – moim skromnym zdaniem – będzie największym moim dziełem dotychczas, z perspektywy artystycznej: wokalnej, muzycznej… Będzie sporo niespodzianek. Niewiele osób wie o tym, co będzie na tej płycie. Będzie ciekawa pod względem tego, co się na niej pojawi. Nieziemska podróż w głębiny swojego ja z naszymi kochanymi roślinami. – zakomunikował „Akacz” z Red Yeti Studio, jednocześnie prosząc swoich słuchaczy o trzymanie kciuków i wspieranie jego działań.

Pierwsze podrygi…

"Źródło" jest coraz bliżej.Zaprowadzę w świat pełen magii…Dziękuję Wam że jesteście ze mną. Akaszi.

Opublikowany przez Ak-47 (Official Fanpage’a PL) Niedziela, 28 października 2018

 

Zachęcamy również do obejrzenia video-wywiadów, który został przeprowadzony przez portal rapnews.pl w warszawskim sklepie Serum: