fot. @Ak47OfficialFanpagePL

Kolejne bardzo dobre wieści napłynęły do nas od „Akacza”!

Raper od dłuższego czasu spokojnie szlifuje materiał na kolejną solową płytę, zatytułowaną „Źródło”. Przedsmakiem tego, co czeka nas w niedalekiej przyszłości, ma być reedycja „Autopsji”, na której dodatkowo pojawi się nowo nagrany utwór: – Utwór został nagrany w 2019 roku, tyle że z czymś niesamowitym. (…) Zacieram ręce, bo wiem, że będzie to sztos. – przekazał niedawno AK-47, zachowując nutę tajemniczości.

Bądźcie czujni…

Już jutro (21.03.), ma wystartować preorder reedycji krążka „Autopsja”, który pierwotnie był wydany nakładem wytwórni Proper Records„Autopsja” ukazała się na rynku we wrześniu 2013 roku i składała się z 18 utworów, do których zaproszeni zostali: Max (PMP), BamZ, D13, Hinol i Jano ze składu Polska Wersja, Jongmen oraz Sylwek. Nieoficjalnie, pierwszy studyjny album „Akacza”, uzyskał status Złotej Płyty (biorąc pod uwagę sprzedaż fizyczną i cyfrową).

„Źródlana opowieść”

„Źródło” według samego artysty, ma być najlepszą płytą w jego dyskografii: – Ta płyta – moim skromnym zdaniem – będzie największym moim dziełem dotychczas, z perspektywy artystycznej: wokalnej, muzycznej… Będzie sporo niespodzianek. (…) Wierzcie mi. Jest tam tłusty Hip-Hop. Pełno pięknych słowiańskich pieśni. Do tego pełno zajebistej muzyki, cudownych instrumentów i przede wszystkim przekaz, płynący z głębokich relacji z wielkim duchem. – pisał w mediach społecznościowych.

Wyjątkowość nowego projektu AK-47 będzie polegała na tym, że dźwięki, które będą składały się na warstwę muzyczną, zostały zarejestrowane przez specjalny sprzęt. Będą zawierały one brzmienia „świętych roślin”: – Nieziemska podróż w głębiny swojego ja z naszymi kochanymi roślinami. – podkreślał.

Czy płyta ukaże się w 2019 roku? Tego nie wiemy. Przed „Akaczem” (i osobami zaangażowanymi w ten album) jeszcze wiele żmudnej i ciężkiej pracy: – Choć jeszcze długa droga przed nami, by ułożyć puzzle w całość, to już czuję wielki potencjał tej źródlanej opowieści. Zapewniam Was, że takiej płyty jeszcze nie było. – napisał na Facebooku.

Witajcie :) Z okazji równonocy wiosennej mam dwa newsy.Ruszył mój instagram, więc możecie szukać informacji odnośnie…

Opublikowany przez Ak-47 (Official Fanpage’a PL) Środa, 20 marca 2019