fot. @Ak47OfficialFanpagePL

Wystartowała już przedsprzedaż długo oczekiwanej płyty „Źródło”, której premiera odbędzie się pod koniec marca 2020 roku.

Szczegółów nadchodzącego wydawnictwa jeszcze nie znamy, ale Ak-47 stopniowo odkrywa jego kolejne zakamarki. Przyszedł czas na… okładkę!

  • Witajcie Kochanieńcy! Nadeszła chwila, w której ujawniamy Wam okładkę albumu „Źródło”. Autorem obrazu jest Waldemar Borowski. Ma w swoim dorobku wiele pięknych prac, jak również książkę „ŚWIĘTY GRZYBÓG”. To zaszczyt Waldku, że to właśnie Ty stworzyłeś okładkę do bardzo intymnej dla mnie opowieści, jaką jest „Źródło”. Obraz wyraża świętą przestrzeń, w jakiej pracowałem przez ostatnie lata nad moim najnowszym dziełem. Na żywo obraz wygląda genialnie. Dajcie znać jak to czujecie! – napisał raper.

Akacz postanowił również zaprezentować kilka słów od autora obrazu:

  • Malowanie tej pracy było wyjątkowym doświadczeniem. Tworząc wizerunki przodków, synchronicznie poznawałem w tym samym czasie historie rodzinne. Malując Jaguara, uczyłem się uważności. Geometryczne motywy indian Shipibo spotkały się tu z krystalicznymi inspiracjami biało-czerwonej medycyny słowiańskiej. Płótno podróżowało ze mną, część zacząłem w Warszawie, część dokańczałem na plenerze w Ostrowcu Świętokrzyskim, skąd wróciłem zregenerowany z nową energią. Tak oto powstała nietypowa mieszanka motywów ilustrująca równie niezwykłą muzykę. Dziękuję Adamie za możliwość bycia częścią tego projektu. – przekazał Waldemar Borowski.

Podoba Wam się front okładki „Źródła”?

https://www.instagram.com/p/B6XoY-RpS1O/

https://www.facebook.com/Ak47OfficialFanpagePL/photos/a.156587911167212/1420975698061754/?type=3&theater