fot. kadr z klipu "Ostrożności nigdy dosyć (2019)"

Kilka tygodni temu, na rynku pojawiła się długo oczekiwana reedycja pierwszej solowej płyty Ak-47, zatytułowanej „Autopsja”. Wydawnictwo to jest promowane przez video-singiel „Ostrożności nigdy dosyć (2019)” (odświeżona wersja jednego z najpopularniejszych utworów artysty) |sprawdź!|.

Reedycja debiutanckiego krążka to tylko namiastka tego, co będzie czekać nas prawdopodobnie jeszcze w 2019 roku, bowiem na jesień jest zaplanowana premiera następcy „Czyśćca”.

Raper od wielu miesięcy żmudnie pracuje nad projektem „Źródło”, który swoją wyjątkowością ma zaskoczyć muzyczne, a przede wszystkim rapowe środowisko. „Akacz” podkreśla, że utwory znajdujące się na nowej płycie mają nas zabrać „w zaczarowaną podróż„. – Ta płyta – moim skromnym zdaniem – będzie największym moim dziełem dotychczas, z perspektywy artystycznej: wokalnej, muzycznej… Będzie sporo niespodzianek. (…) Wierzcie mi. Jest tam tłusty Hip-Hop. Pełno pięknych słowiańskich pieśni. Do tego pełno zajebistej muzyki, cudownych instrumentów i przede wszystkim przekaz, płynący z głębokich relacji z wielkim duchem. – pisał niedawno artysta w mediach społecznościowych.

Wielką ciekawostką jest fakt, że muzyka jest oparta na… dźwiękach „świętych roślin”, które były rejestrowane za pomocą specjalne urządzenie cyfrowe.

Ak-47 na swoim Instagramie udostępnił nagranie video ze studia, prezentując fragment jednego z singli, który znajdzie się na „Źródle”.

View this post on Instagram

„Źródło” w drodze. ❤️

A post shared by Ak-47 (@ak47officialpl) on