fot. @Ak47OfficialFanpagePL

Pod koniec kwietnia, Ak-47 wypuści reedycję swojej pierwszej solowej płyty, zatytułowanej „Autopsja” |info!|. Z tej okazji, raper przygotował sobie i nam nową wersję popularnego utworu „Ostrożności nigdy dosyć”, którego premiera odbędzie się w serwisie YouTube: – Z okazji reedycji albumu „Autopsja” przygotowałem dla Was nowy teledysk. Premiera już za kilka dni. – przekazał.

Jednocześnie „Akacz” uchylił rąbka tajemnicy odnośnie nowego wyjątkowego materiału, jakim jest „Źródło”:

 • Dostawałem mnóstwo wiadomości od fanów, bym powrócił do muzyki z czasów Autopsji. Mocne uliczne brzmienie poprowadzone treścią trafiającą w punkt.
  Moja droga jest drogą ciągłej zmiany, ciągłego doświadczania.
  W taki sposób eksploruję świat, którym jestem, którym oddycham, który współtworzę. Dzięki temu odzyskuję tożsamość.
  Autopsja to moja spowiedź, która kisiła się we mnie przez ponad 20 lat duchowej niewoli. Następnie przeszedłem przez mentalne egoistyczne piekło, czego dowodem jest album „Pierwszy dzień w piekle”. On zaprowadził mnie do Czyśćca a Czyściec do „Źródła” i teraz jestem w Źródle. Niech nazwa Was nie zwodzi, Źródło ma wiele twarzy. Można powiedzieć że każdy mój album nosi tytuł „Autopsja”, ponieważ każdy album lustrzy moje życie.
  „Ostrożności nigdy dosyć” w nowej aranżacji jest odświeżoną wersją utworu, który zapisał się w pamięci słuchaczy. Muzyka została ta sama, jednak zagrana na żywych bębnach, żywych skrzypcach i żywym akordeonie przez cudownych ludzi. Treść utworu również uległa zmianie. Jestem bardzo ciekawy jak fani albumu „Autopsja” przyjmą ten utwór, szczególnie osoby, które nie rozumieją do końca tego co robię aktualnie. Wierzcie mi, od premiery albumu „Autopsja” minął bezkres czasu, umierałem i rodziłem się na nowo dziesiątki razy…
  D’You know what I mean?
  Jesienią tego roku ukaże się mój czwarty album „Źródło” i zabierze Was w zaczarowaną podróż. Czas wyjść z klatki. – napisał artysta w serwisie Facebook.