fot. kadr z klipu

Heavyweight to projekt, który tworzą Bonus RPK, Jongmen i Kizo. Po dobrze przyjętym kawałku „Pod jednym niebem” przyszedł czas na kolejny utwór! Do fanów trafił właśnie numer „Sportplus„.

Heavyweight to duży powiew świeżości, jeśli chodzi o polską scenę muzyczną. Pokazuje to droga, jaką obrała wytwórnia Shotgun Label, która została założona przez Jongmena.

Utwór „Sportplus” to bardzo żywy numer oparty na brzmieniach afrotrapowych i opisuje wszystko to, co kojarzy się raperom ze słowem sportplus. Za klip do tego nagrania odpowiedzialny jest Marathon Films.

Dodatkowo o 14:00 na stronie heavyweight.store wystartował preorder płyty trójki raperów.

Prace nad albumem trwały ponad 1,5 roku, gdzie najwięcej czasu zajęła selekcja bitów i tematów. Poprzedni klip, który również promował nadchodzący krążek, długo utrzymywał się na karcie na czasie i ma już ponad milion wyświetleń na YouTube!

Na zapowiadanej płycie planowane jest pojawienie się 12 utworów! Poza standardowym pakietem preorderu, dostępna będzie także wersja deluxe, w której dodatkowo znajdą się: saszetka, młynek, bibułki, zapalniczka, brelok, opaska silikonowa, plakat dwustronny oraz wlepki!

Uliczny rap na Spotify! Dodaję tę playlistę do ulubionych – wystarczy kliknąć ❤️!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ