fot. @AeroSolovo

W sieci pojawił się kolejny zwiastun solowej płyty Aero, pt. „Blockbuster”. Tym razem raper udostępnił klip zrealizowany do utworu „KURT COBAIN” (produkcja bitu: Kamska).

„Kurt Cobain” – jest to taka część albumu, w której z pewnością nie brakuje emocji. Aero dzieli się ze słuchaczami garstką przeżyć i niepowodzeń, które ukształtowały jego osobowość. Podczas codziennych walk z presją otoczenia, czy oczekiwaniami z strony publiki artyści nie zawsze radzą sobie najlepiej, dla tych którzy odeszli z tego świata jest to osobisty hołd artysty. – czytamy w opisie na YouTube.

Premiera albumu zaplanowana jest na 4 kwietnia 2019 roku.

Po legalnym debiucie w składzie TROYA – wydanym przez wytwórnię Step Records w październiku 2017r. – Aero zaczął pracę nad solowym debiutem. W ich trakcie, odszedł z opolskiej wytwórni i stał się niezależnym artystą. Album udało się sfinalizować przy współpracy z Środowisko Miejskie.

Na krążku znajdzie się 12 wyselekcjonowanych utworów obranych w nowatorską formę, gdzie nie brakuje liryki związanej z emocjami, którymi dzieli się raper. Można go zamówić na srodowiskomiejskie.pl

Tracklista:
1.INTRO prod. Fast life sharky
2.BLOCKBUSTER feat.Kobik, Kizo, Frosti Rege, Gedz prod. APmg
3.FAMILY ZONE prod. D3W
4.POLSKI SEN prod. Pelek
5.TRZEBA ŻYĆ feat. Łuszy cuts. DJ Shoodee prod. PSR
6.HATE SPEECH cuts. DJ Flip prod. D3W
7.AMIGO feat. Raskagavi prod. PSR
8.DZIEŃ PO DNIU feat. Raskagavi
9.ANANGARANGA feat. Wasia prod. D3W
10.DLA WAS cuts. DJ Flip prod. Fast life sharky
11.KURT COBAIN prod. Kamska
12.OUTRO/STRES feat.Sztoss prod. Fryta Beats