fot. łączone

Pod koniec minionego tygodnia informowaliśmy Was na rapnews.pl o tym, że do sieci trafił filmik, w którym Adrian MTK, były reprezentant Ciemnej Strefy, wyzwał na pojedynek Dudka P56. Warszawski raper nie odpowiedział jeszcze na tę „propozycję”.

Adrian MTK postanowił jednak dołożyć kilka słów odnośnie całego zamieszania:

  • Ludzie różnie zareagowali na ten filmik i nie umieją oglądać oraz słuchać tego ze zrozumieniem. Myślą, że ja chcę pieniążki za walkę. W tym oświadczeniu otwarcie mówię, że pieniążki za walkę przeznaczę na cele charytatywne. Nie rozumiem czemu są takie dziwne i głupie komentarze. – przekazał w nagraniu.
  • Jeżeli chodzi o mój konflikt z Dudkiem, to tak naprawdę go nie ma. On musiał się nasłuchać jakichś dziwnych opowieści i na podstawie tego nagrał swój kawałek, który… Ja uważam, że to wszystko jest kłamstwo. Jeżeli nie był tego świadomy, pewny i nie byłoby to kłamstwo to, co jest mi zarzucane, to bym się nigdy w życiu nie odzywał ani nie ujawniał… – dodał.

Wypowiedział się on również o Bonusie RPK i Ciemnej Strefie:

  • To bardzo porządny człowiek i mega dużo pomagał skurwielom, którzy na jego plecach zarobili, wybili się i nie dość, że nie mieli wdzięczności, to jeszcze robili pod górkę i dużo, dużo więcej. (…) Chciał kiedyś, żeby tę sytuację odkręcić, ale ja po wyjściu byłem świeżo narwany i nie chciałem. Uniosłem się honorem itd. Po prostu nie pozwolę sobie na to, żeby ktoś szargał moje imię skoro tak nie jest. Nie ma żadnego kłamstwa, nie ma żadnych konfidentów. – oznajmił.