fot. kadr z klipu "Zakątek"

Od jakiegoś czasu Adol WKZ, jeden z finalistów konkursu Rap W Polsce – RWP2017, nagrywa solową płytę, na której zaprezentuje szereg swoich umiejętności. Na albumie „Znajomości Nigdy Dosyć” nie zabraknie również wyjątkowych gości. Wśród osób, które wspomogą gospodarza są, m.in.: Kopczyk LS, Jacol PP i Tomson OKR. O warstwę muzyczną poszczególnych numerów w większości zadbali: Feru i KOfSON. Nagrania (oraz mix i master) zostały zrealizowane w studio B1 u Klimsona.

Jeśli chodzi o brzmienie utworów, to Adol WKZ postawił na nowoczesne dźwięki. Tematycznie znajdą się kawałki opowiadające, m.in. o miłości, o Bogu, czy pomaganiu innym, ponieważ młody nowodworski raper od 14. roku życia angażuje się muzycznie w akcje charytatywne.

Zapowiedzią tego, co czeka nas na początku przyszłego roku, jest singiel „Zakątek”, do którego klip przygotowany został przez DamoDesign.

Młody nowodworski artysta na każdym kroku podkreśla, że wkłada całe swoje serce w muzykę i poświęca jej większość swojego wolnego czasu. Płyta, nad którą pracuje, jest utrzymana w podziemnym klimacie, jak i również w newschool’owym. Połączenie siły z finalistami konkursu RWP2017 trwa do dziś, więc raper podkreśla, że pojawią się na krążku „Znajomości Nigdy Dosyć”.

Więcej bieżących informacji znajdziecie na facebooku: www.facebook.com/adolwkz.

TRACKLISTA:
1. Rób co chcesz
2. Tęsknota prod. KOfSON
3. Czyta w myślach
4. Każdy krok
5. Mroczna kraina
7. Słyszej
8. Bez złości brak miłości prod. FERU
9. Zdradliwy hazard
10. Szlachetna moneta ft. Kopczyk LS, Jacol PP; prod. FERU
11. Majestat przygody prod. FERU
12. Mieć to chcieć
13. Zastanówka prod. KOfSON
14. Wszystko trza leczyć prod. KOfSON
15. Zakątek prod. KOfSON
18. Otumania
19. Maniana
20. Część stabilnego gruntu ft. Tomson OKR; prod. KOfSON