fot. mat. pras.

Opał łączy siły z Szymi Szyms’em w najnowszym kawałku „DROP„! Jest to pierwszy singiel z nadchodzącego albumu Opała „Oczy Szeroko Zamknięte„.

Artysta rozpoczął właśnie promocję swojego pierwszego legalnego krążka. Zbliżający się dużymi krokami album „Oczy Szeroko” zamknięte promuje singlem „DROP” z gościnnym udziałem Szymiego Szymsa. Kojarzyć go możecie m.in. z wytwórnią QueQuality, czy grupą Indahouse. Za produkcję muzyki odpowiedzialny jest MØJI.

Bit w najnowszym singlu, o który zadbał wspomniany MØJI, dodaje kawałkowi świeżości, a jednocześnie napędza całość dzięki wykorzystaniu agresywnego tempa! W samym utworze ważne jest także to, iż jego głównym elementem jest porównanie muzyki do substancji uzależniających.

Wraz z premierą klipu, po 9 latach i 9 projektach wydanych w podziemiu oraz ubiegłorocznym udziale w akcji Popkiller Młode Wilki 7, na stronie oczyszerokozamkniete.pl wystartował preorder płyty, której premiera będzie mieć miejsce 1 września.  Oprócz singla i okładki autorstwa Dominika Nowakowskiego reszta informacji na razie pozostaje tajemnicą.

Oddam Wam całego siebie, szczęśliwego, załamanego, bez nadziei i napełnionego nią w całości. Taki wlasnie jest ten album. To wybuch i mix wszystkich moich emocji, przeżyć i przemyśleń – zapowiada raper, który zdradził, że krążek będzie zapisem burzliwego roku pełnego skrajnych wrażeń.

Pierwszy legalny krążek w dorobku Opała zostanie wydany we współpracy Voodoo i Brain Dead Familia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ