okładka płyty – projekt: Kamil Bartosz

W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze zapowiedzi wspólnego projektu Kleszcza i Opała. We wtorek, 11.02 artyści na swoich fanpage’ach ujawnili okładkę krążka „7G”. Dziś (12.02) natomiast do sieci trafił promomix klipowy. Premiera 1 singla już w poniedziałek!

Już w najbliższy poniedziałek, 17.02, poznamy 1. zwiastun krążka „7G” Kleszcza i Opała, który trafi na MaxFloRecTV. Kolejne klipy promujące wyjątkową EP-kę ukazywać się będą co tydzień. Zajawkę całego projektu możecie już znaleźć w sieci:

Kleszcz x Opał – 7G

Machina ruszyła!☝Czas pokazać zajawkę projektu 7G. W poniedziałek startujemy z 1. singlem promującym EP-kę Kleszcza i Opała.🔥 Kolejne klipy będą ukazywały się co tydzień (mówiliśmy, że będzie intensywnie! 😉). Poniżej promomix wszystkich teledysków. Kolejne informacje wkrótce. Nakręceni na więcej?

Opublikowany przez MaxFloRec Środa, 12 lutego 2020

„7G” to EP-ka Kleszcza i Opała zainspirowana tematyką 7 grzechów głównych. Artyści postanowili, że dochód ze sprzedaży fizycznych nośników przeznaczony zostanie na cel charytatywny. Projekt powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz Brain Dead Familia. Niebawem ruszy pre-order wydawnictwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ