fot. mat. pras.

Tydzień przed premierą EP-ki „7G” Kleszcz i Opał zaprezentowali „Pychę”. Tym razem singiel promujący nadchodzący krążek artystów trafił na kanał PopkillerTV. Pre-order wydawnictwa trwa do niedzieli (8.03) w MaxFloSklepie i na Vulgarus.pl.

„Pycha” to 3., po „Nieumiarkowaniu” i „Zazdrości”, zwiastun „7G”, czyli wspólnej EP-ki Kleszcza i Opała. Wydawnictwo ukaże się we współpracy wytwórni MaxFloRec i Brain Dead Familia. Poszczególne single zapowiadające krążek ukazują się co poniedziałek na różnych kanałach. Dzisiejsza nowość jest już dostępna na kanale PopkillerTV. Wideoklip do „Pychy” zrealizowała grupa 34udgs LAB, a bit do numeru wyprodukował Culten.

Krążek „7G” Kleszcza i Opała ukaże się 9.03. Do tego czasu trwa przedsprzedaż wydawnictwa oraz atrakcyjnych zestawów z tematyczną bluzą i/lub T-shirtem. Oferta dostępna jest wyłącznie w MaxFloSklepie (kliknij, aby zamówić: http://bit.ly/2Z4vAQ1) i na Vulgarus.pl (http://bit.ly/2u1kqlc). Dochód ze sprzedaży fizycznych egzemplarzy „7G” przeznaczony zostanie na cel charytatywny.

„Pycha” w streamingu: https://7G.lnk.to/pycha. Kolejny singiel promujący EP-kę pojawi się 9.03 na kanale HORREcTV.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ