fot. kadr z klipu „Gooba”

6ix9ine, Justin Bieber i Ariana Grande wydają się być w zaciętej rywalizacji o pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100. To wszystko po tym, jak tego samego dnia ukazały się dwie hitowe piosenki: Tekashi wydał singiel „Gooba”, a Bieber i Ariana wrzucili do sieci swój kooperacyjny kawałek – „Stuck With U”.

Według strony na Twitterze poświęconej analizie Justina Biebera, strumieniowe dane pokazują, że „Gooba” nie pozostaje daleko w tyle za popową piosenką na pierwszym miejscu. Czynnikiem, który może wskazywać na spadek streamowania jest to, że „Gooba” nie został dodany do listy odtwarzania przez Spotify. W odróżnieniu do Tekashiego, piosenka Grande i Biebera znajduje się na szczycie cotygodniowo aktualizowanej listy muzycznej. 

Wpis na Instagramie z konta fanów 6ix9ine’a został udostępniony w wątku Reddit, opisując, jak Ariana i Justin są tylko 78 punktów powyżej Tekashi’ego w odniesieniu do wczesnych wyników w tabeli Billboardu.

Wiadomość IG pokazuje również, że Ariana i Bieber obniżyli cenę za utwór, sugerując, że jest to sposób na zwiększenie liczby strumieni, które pozwolą konkurować z 6ix9ine’em

Długo oczekiwany powrót rapera z Brooklynu nastąpił w zeszłym tygodniu, ponad miesiąc po tym, jak został zwolniony z więzienia, aby odbyć resztę kary w areszcie domowym. Wydaniu „Gooba” towarzyszył teledysk i debiut 6ix9ine podczas transmisji live na Instagramie.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here