fot. kadr z klipu „GOOBA”

Według raportu TMZ opublikowanego we wtorek (14 lipca), Tekashi wydaje się poważnie podchodzić do swojego bezpieczeństwa, związanego ze zbliżającym się zwolnieniem z aresztu domowego. Raper z Brooklynu oświadczył, że zatrudni 22-osobowy zespół, składający się z byłych funkcjonariuszy organów prawa. 6ix9ine poinformował również, że mimo wszystko pozostanie w Nowym Jorku. Dodatkowo; raper planuje zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. Prawnik Tekash’iego – Lance Lazarro, tymczasowo dezaktywował jego konto na Instagramie jako środek ostrożności, zanim stanie się wolnym człowiekiem – 1 sierpnia.

6ix9ine powiedział również, że jego zespół prawników obawia się, że może przypadkowo ujawnić informacje o swoim miejscu pobytu, niezależnie od tego, gdzie obecnie się znajduje; lub gdzie zostanie przeniesiony. W rezultacie – zespół zasugerował, aby raper zrobił sobie przerwę od Instagram’a, dopóki nie opuści aresztu domowego. Jego zespół nie zdecydował jeszcze, dokąd zostanie przeniesiony, gdy Tekashi dokończy swój wyrok. Zespół naciska, aby Tekashi opuścił Nowy Jork, choć raper upiera się, że nie opuści miasta, które nazywa swoim domem.

Nic dziwnego, że bezpieczeństwo 6ix9ine’a jest problematyczne. Jego lokalizacja została już raz ujawniona; kiedy był w areszcie domowym. W maju musiał zmienić miejsce aresztu domowego – po tym, jak sąsiadka udostępnił na Twitter’ze, że Tekashi mieszka w pobliskim domu.

Tekashi, który został aresztowany w 2018 r., został zwolniony z więzienia na początku kwietnia z powodu obaw związanych z koronawirusem. 6ix9ine otrzymał polecenie do ukończenia wyroku w areszcie domowym.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ