fot. kadr z klipu „TUTU”

W sobotę (5 września) – HitsDailyDouble przewidziało, że nowe LP Tekashi’ego – „TattleTales” zajmie pierwsze miejsce na liście przebojów w przyszłym tygodniu. A dokładniej – w momencie, kiedy najnowsze numery zostaną oficjalnie ogłoszone na liście Billboard 200.

Według serwisu internetowego, drugi album Tekashi’ego, ma zwiększyć sprzedaż równoważnych albumów o 150 tysięcy sztuk. To samo źródło potwierdziło wyniki sprzedażowe Big Sean’a, z płytą – „Detroit 2”. Krążek zajął drugie miejsce na liście, z wynikiem sprzedażowym: 125 tys. sztuk równoważnych albumów.

Nowy album 6ix9ine’a został zainicjowany przez single takie, jak: „Gooba”, „Trollz”, „YaYa” i „Punani”, w których gościnnie wystąpili: Nicki Minaj, Akon i nie tylko. Debiutancka płyta Tekashi’ego – „Dummy Boy”, zadebiutowała na drugim miejscu pośród listy, kiedy została wydany w listopadzie 2018 roku.

Pomimo pozytywnych prognoz, 6ix9ine uważa, że nie jest wystarczająco zadowolony z przedstawionych mu wyników. W sobotę po południu pojawił się na Instagramie, aby dać upust swoim emocją:

  • Powinienem być w dobrym nastroju; jestem jednak w złym humorze. Album spadł z listy. Wczoraj. Patrzę na te wszystkie serwisy streamingowe… oni nas całkowicie blokują.

Stało się to powracającym tematem, który odnosi się do niesprawiedliwego traktowania/naliczania statystyk, po wydaniu swojego pierwszego utworu na wolności – „Gooba”. Singiel przegrał w decydującej walce o najhuczniejszą piosenkę roku; z Justin’em Bieber’em i Ariany Grande – „Stuck With U”.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

1 KOMENTARZ

  1. Nie dziwi mnie to.Dla młodego pokolenia sprzedanie kogoś to obywatelski obowiązek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ