fot. kadr z klipu „Trollz”

Pod koniec czerwca informator federalny z Brooklynu ogłosił, że raper wypuści trzeci singiel w nadchodzącym tygodniu; 3 lipca. To nie wszystkie wieści dotyczące 6ix9ine’a. Co z aresztem domowym? – Mam jeszcze 34 dni do zakończenia aresztu domowego. – ujawnił. – Jeszcze 34 dni, a monitoring/GPS z kostki zniknie. Król Nowego Jorku powraca na ulicę. Damy wam jeszcze jeden teledysk. – dodał.

Tekashi przechwalał się swoimi osiągnięciami muzycznymi od czasu wyjścia z więzienia, po skróconym wyroku, który otrzymał po współpracy z rządem federalnym, aby pomóc w aresztowaniu jego byłych współpracowników gangu „Nine Trey Gangsta Bloods”.

  • Wyobraź to sobie… – kontynuował.
  • Byłem w areszcie domowym. Pobiłem światowe rekordy różnych płyt. Odkąd jestem w domu, moja pierwsza piosenka prosto po więzieniu jest platynowa. Mam płytę nr. 1 na świecie. Wszystkie teledyski kręciłem w moim salonie. Dam wam jeszcze jeden teledysk. Wyobraźcie sobie hałas, który zrobię, kiedy będę na zewnątrz. – napisał 6ix9ine na swoich mediach społecznościowych.

6ix9ine odniósł duży sukces od momentu zwolnienia z aresztu federalnego w kwietniu. Jak zauważył, jego pierwszy singiel po wyjściu na wolność – „Gooba”, pobił rekordy YouTube’a w kategorii najczęściej oglądanego teledysku hip-hop’owego w ciągu 24 godzin. Jego najnowszy singiel „Trollz” z udziałem Nicki Minaj zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here