fot. kadry z klipów „Gooba”/”Countdown”

W ciągu ostatnich kilku dni Tekashi mocno zaangażował się w „pojedynek” ze Snoop Dogg’iem. W niedzielę (17 maja) postanowił podnieść poprzeczkę, oskarżając „wuja Snoop’a” o oszukiwanie swojej długoletniej żony Shante.
W wideo opublikowanym na Instagramie przez 6ix9ine’a można zobaczyć mężczyznę, który wydaje się być Snoop’em. W drugiej części filmu kobieta rozmawia na FaceTime’ie ze Snoop’em, a sposób rozmowy i generalny jej przebieg sugeruje, że koordynują prywatne spotkanie towarzyskie.

W sobotę (16 maja) 6ix9ine próbował oskarżyć Snoop’a o współpracę z policją w filmie opublikowanym na Instagramie. Filmik spotkał się z odpowiedzią Snoop’a.

  • Ostatnim razem, gdy coś powiedziałeś, nie miałem czasu. – powiedział Snoop na IG, zwracając się do „informatora federalnego” z Brooklynu (6ix9ine).
  • Ale dzisiaj już mam czas, więc lepiej kur* zejdź mi z linii, czarnuchu. Szczurzy chłopcze. Naprawdę lepiej zostaw mnie w spokoju. Nie jestem tym, z którym powinieneś zadzierać. – dodał.

Stało się to tydzień po tym, jak Snoop wezwał media do zignorowania kontrowersyjnego rapera odpowiedzialnego za singiel „Gooba”

Czy Snoop odpowie jeszcze na twierdzenia o niewierności, które postawione zostały przez 6ix9ine’a?

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

12 KOMENTARZE

  1. 69 to ta ciotka w kiciu jebała🤣🤣🤣 Klaun sobie koło Snoop Doga stanąć nie może!!! Konfident!!!

  2. Nie ma to jak klaun konfident startować do Snoopa hahaha pcha się w glebę

  3. Gdzie zasady doga jak 2pac dostal kule i zginął wyrzek sie gansta rapu bo wiedzial co go czeka nic nie zrobil w imie zasad po strcie zomka

  4. 6ix9ine albo ma jaja, albo jest w chuj glupi jak woda w kiblu. Ale stawiam na to drugie

  5. Jestes Konfidentem jeba…..cie kurw…..zdechniesz szybciej niz myslisz kapusiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here