Fot. @Andrei Molchanou

Wujka Samo Zło do Walki na FEN 24 będzie Przygotowywał bardzo ceniony w środowisku trener Andrei Molchanov, który postanowił opowiedzieć w żartobliwy sposób o współpracy z Wujkiem i planach na walkę. Dla osób, którym nieznana jest znana postać trenera krótka charakterystyka osiągnięć:

– 9-cio krotny mistrz świata muay thai (WAKO,IFMA,IMTF,WMF)
– 105 walk amatorskich
– 45 walk zawodowych
– Mistrz Europy 2000
– honorowa królewska nagroda Tajlandii za najlepszą technikę i rozwój w muay thai 2003
– 5 walk MMA, 2 w Japonii
– magister psychologii

 

-Po co Ci to wszystko?

Po to, że dostanę od Wujka 30 zł za walkę. To jest zwykły skok na kasę. Jestem z Białorusi a na Białorusi za 30 zl można otworzyć średni hotel. A tak na serio Wujek jest spoko gość z dobra energia i chcę jemu po prostu pomóc i nie boje odpowiedzialności.

-Wujek nie jest sportowcem !

Racja. Nie jest bo : nie koksuje, nie ma tatuaży, nie ćwiczy KSW. Uważam że to słuszna krytyka i że trzeba pogonić z wszystkich klubów poczatkujących a przyjmować na zajęcia tylko Mistrzów Świata. Bo wiadomo że prawdziwi sportowcy już urodzili się z pasami i medalami.

-Wujek robi to dla kasy.

Możliwie ale obiecuję tego nie robić jak wszyscy kto to potępiają nie będą pobierać pieniędzy w pracy. Żeby krytyka była konstruktywna.

-Freek fight to dobrze? I czy nie uważasz że nie może być frekfightow na poważnych galach?

Uważam że historia freekfightow ma początki setki lat wstecz kiedy przed pojedynkami rycerzy byli występy karłów, błaznów, brodatych kobiet i nikomu to nie przeszkadzało jak rzecz jest nazywana po imieniu.

-Wujek wygra?
Nie wiem . Jak na moje oko już wygrany bo postanowił coś zmienić w życiu.

-Arab go zje.
Jak jest kanibalem to możliwe ale zrobimy wszystko żeby w trakcie
kolacji się zatruł.

-Jaką macie taktykę?
Będziemy bili w szczepionkę Araba i stawili blokadę.

-Nie uważasz że dla trenera twojej rangi to niepoważne?
Uważam. Uważam że ćwiczyć mordobicie i KSW mogą tylko :
Grypsujący, kibice, napakowani w tatuażach, mafia i gangsterzy. Ale 30 zl i hotel na Białorusi to zbyt poważna oferta żeby to odrzucić.