fot. kadr z klipu

Teledysk powstał do reinterpretacji utworu „Ukryty w mieście krzyk” w oryginale rapowanego przez Pezeta. Za nową wersję tego klasycznego kawałka odpowiadają Żabson i Steez. Teledysk wyprodukowała Papaya Films, za postprodukcję odpowiedzialne było studio Lunapark.

Nowy klip można obejrzeć na stronie www.projekttymczasem.pl oraz na youtube’owym kanale Żabson To Ziomal. Prace nad aranżacją utworu zostały zaprezentowane w 4. odcinku formatu „docuseries”, w którym Steez ukazuje kulisy projektu |obejrzyj go!|. Wszystkie odcinki dostępne są na stronie www.projekttymczasem.pl oraz na kanale YouTube nigdystopTV. Swoją premierę miały już teledyski do kawałków:

Nowe wersje wybranych utworów oraz teledyski zapowiadają niezwykłe wydarzenie – Projekt Tymczasem, który 6. października odbędzie się na deskach krakowskiego teatru im. Juliusza Słowackiego. W wydarzeniu Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi towarzyszyć będzie jeszcze dziewięciu czołowych przedstawicieli rodzimego hip-hopu – w Krakowie pojawią się: Białas, Falcon1, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi.

Wyłącznym sponsorem wydarzenia jest marka EB. 

Więcej informacji na: www.projekttymczasem.pl

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ