fot. kadr z klipu „What’s Da Bizness”

W tym tygodniu pojawiło się kilka ciekawych albumów. Czego w ostatnich dniach słuchali fani amerykańskiego rapu?

Young Dolph utrzymuje tempo, dzięki jego nowemu albumowi – „Rich Slaves”. To jego kolejny projekt, odkąd wypuścił „Dum and Dummer” w 2019 roku z Key Glock’iem. Pochodzący z Tennessee raper, oferuje 14 nowych utworów, które ucieleśniają jego charakterystyczne brzmienie z Południa. Dolph wypuścił trzy single – „Death Row”, „RNB” z Megan Thee Stallion i „Blue Diamonds” – przed pojawieniem się jego LP. Oprócz kilkunastu nowych utworów, na albumie pojawiły się także utwory z: Key Glock i G Herbo.

Dave East wypuszcza trzecią część swojej serii składanek „Karma” „Karma 3”. Fani dostali 15 utworów z gościnnymi feat’ami artystów, takich jak: Jay-Z, Trey Songz, Mary J. Blige, A Boogie Wit Da Hoodie, Griselda Benny The Butcher i nie tylko. „Karma 3” pojawia się niecały rok po albumie „Survival”.

Guapdad 4000 konsekwentnie promował swoją muzykę za pośrednictwem mediów społecznościowych, dlatego że nadchodził nowy projekt. 28-letni raper dostarczył nam „The Platinum Falcon Returns”. Album to drugi projekt, który pojawił się w jego kwietniowej ofercie „Platinum Falcon Tape, Vol. 1”. Przed premierą Guapdad zaprezentował kreatywną oprawę wizualną „Lil Scammer That Could” z Denzel’em Curry’m. Sześć miesięcy wcześniej Guapdad wypuścil swój debiutancki album – „Dior Deposits”.

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

Zobacz na YouTube:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ