fot. @steprecords

Trójka z przodu i dziewięć zer – tyle na swoim koncie ma wytwórnia Step Records. O co chodzi? O ilość łącznych wyświetleń w serwisie YouTube.

TOP3 najpopularniejszych utworów to:

  1. ZBUKU ft. Śliwa, Sztoss „Młoda krew” – blisko 70 mln odsłon;
  2. Popek „Wodospady” – ponad 67 mln odsłon;
  3. Gang Albanii „Dla prawdziwych dam” – 64 mln odsłon.
  • Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia. – przekazali w mediach społecznościowych włodarze Step Records.
  • Nasza kilkunastoletnia działalność zawsze bazowała na pasji, otwartości i konsekwencji, a te 3 miliardy wyświetleń na kanale Youtube utwierdzają nas w przekonaniu, że rezygnacja z szufladkowania muzyki rapowej i „zamykania głowy” była jak najbardziej słuszna. Dziękujemy wszystkim pracownikom, współpracownikom i dobrym duchom Step Records, którzy pracowali na ten sukces. Dziękujemy artystom za zaufanie i wszystkie „cegiełki”, które budowały nasz kanał. Dziękujemy śp. Tomaszowi Chadzie, którego teledyski jako jedne z pierwszych „zdobywały” potężne wyświetlenia na YT i pomagały nam się rozwijać. Przede wszystkim zaś, dziękujemy słuchaczom – bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym właśnie się znajdujemy. – czytamy w dalszej części wypowiedzi.

Serdecznie gratulujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu i… czekamy na kolejne świetne wieści! Gratulacje!

3️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ wyświetleń na #StepRecordsTV stały się faktem! 🍾 Tak o tym niewątpliwym sukcesie wypowiadają się @_pablo_passoi @pan_qba:Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia – podkreślają włodarze Step Records. Nasza kilkunastoletnia działalność zawsze bazowała na pasji, otwartości i konsekwencji, a te 3 miliardy wyświetleń na kanale Youtube utwierdzają nas w przekonaniu, że rezygnacja z szufladkowania muzyki rapowej i „zamykania głowy” była jak najbardziej słuszna. Dziękujemy wszystkim pracownikom, współpracownikom i dobrym duchom Step Records, którzy pracowali na ten sukces. Dziękujemy artystom za zaufanie i wszystkie "cegiełki", które budowały nasz kanał. Dziękujemy śp. Tomaszowi Chadzie, którego teledyski jako jedne z pierwszych "zdobywały" potężne wyświetlenia na YT i pomagały nam się rozwijać. Przede wszystkim zaś, dziękujemy słuchaczom – bez Was nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym właśnie się znajdujemy – dodają na koniec.

Opublikowany przez Step Records Czwartek, 19 marca 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ