fot. @KaliGanjaMafia

W najbliższą sobotę (27.07), w katowickim MEGACLUB:MCK – odbędzie się wyjątkowa impreza organizowana przez Kaliego. Raper świętuje w tym roku 10-lecie Ganja Mafii oraz 20-lecie swojej działalności scenicznej.

Kali, wraz z artystami, którzy tego dnia pojawią się w Katowicach, szykuje dla fanów wiele atrakcji. Oprócz samych występów zaproszonych gości: DJ White, DJ Roka, Dixon37, Popek, Pawbeats Orchestra, Włodi, Hades, Miodu (JAMAL), Paluch, Sarius i O.S.T.R. – gospodarz całego zamieszania zaprezentuje starannie dobrany i wyselekcjonowany repertuar zawierający największe szlagiery z dwudziestolecia działalności. To wszystko przy dużej ilości efektów świetlnych, które zapewnią niepowtarzalny klimat całemu przedsięwzięciu.

  • Uczestników #xxgm proszę o zapoznanie się z harmonogramem czasowym występów. 
    Jak sami widzicie koncert ma niestandardową formułę. Mój występ ma 8 aktów. Akt 1 zaczyna się o godzinie 19:40 i polecam Wam wtedy już być ponieważ na tym akcie będzie się działo chyba najwiecej. Każdy z aktów będzie miał swoją własną oprawę i koncept. Akty poprzecinane są występami gości abym miał szanse na chociaż chwile regeneracji podczas mojego trzy godzinnego występu. Jeśli pamiętasz duchotę w Wiatraku to tutaj odetchniesz bo w całym obiekcie MCK jest klimatyzacja 😎 ale nie cieszcie się bo i tak Was spocę i nie zostawię suchej nitki 😈  – przekazał szef Ganja Mafii na Instagramie.

View this post on Instagram

Uczestników #xxgm proszę o zapoznanie się z harmonogramem czasowym występów. Jak sami widzicie koncert ma niestandardową formułę. Mój występ ma 8 aktów. Akt 1 zaczyna się o godzinie 19:40 i polecam Wam wtedy już być ponieważ na tym akcie będzie się działo chyba najwiecej. Każdy z aktów będzie miał swoją własną oprawę i koncept. Akty poprzecinane są występami gości abym miał szanse na chociaż chwile regeneracji podczas mojego trzy godzinnego występu. Jeśli pamiętasz duchotę w Wiatraku to tutaj odetchniesz bo w całym obiekcie MCK jest klimatyzacja 😎 ale nie cieszcie się bo i tak Was spocę i nie zostawię suchej nitki 😈 Jakieś pytania? #k4lion #lineup #xxgm

A post shared by Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion) on