fot. źródło: @JanoPW

W połowie maja 2017 roku, Jano wypuścił swoją debiutancką solową płytę zatytułowaną “Senna powieka”. Została ona wydana nakładem wytwórni DistictAREA. Bez wątpienia, krążek mocno zaznaczył się na polskiej rap scenie, czego dowodem jest bardzo dobra sprzedaż, a także milionowe wyświetlenia w serwisie YouTube. Na uwagę zasługuje również znacząca ilość koncertów granych przez Polską Wersję w ciągu ostatnich 2 lat (obecnie trwa trasa koncertowa promująca projekt “Mej duszy dziecko” Hinola: szczegóły na rapnews.pl).

Jano zapowiedział niedawno, że jego kolejny solowy album będzie różnił się od poprzednika. – Na bitach PSR’a będzie zupełnie co innego. Jestem mega zajarany. Po 15 latach nawijania ciągle tego samego, wprowadziłem w końcu coś świeższego. Myślę, że nawet wprowadzimy coś nowego na scenę. – mówił kilka miesięcy temu |przeczytaj!|. Przedsmakiem nadchodzącego projektu był, m.in. jego gościnny udział na płycie ReTo “BOA”. Reprezentant Polskiej Wersji pojawił się w singlu “Knebel”, który osiągnął już ponad 4 mln odsłon na YouTube |sprawdź klip na rapnews.pl!|.

Dziś już wiemy, że następca “Sennej powieki” pojawi się w 2019 roku: – Jeżeli chodzi o moją płytę, to w przyszłym miesiącu będę mógł Wam trochę więcej o niej powiedzieć. Raczej w tym roku się ona nie ukaże. Chciałbym ją dopracować, żebyście byli zadowoleni i żebym ja był. – mówi warszawski raper. – Na przyszły rok planujemy dla Was dużo nowości ode mnie i od Polskiej Wersji. Działamy prężnie, nie stoimy w miejscu. – dodaje Jano, który zapowiada jednocześnie jego trzeci wspólny album z Hinolem, pod szyldem składu – Polska Wersja.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ