mat. pras.

Na zakończenie wakacji, a dokładniej w piątek 28 sierpnia br., w warszawskim centrum rozrywki Hulakula wystąpi zawodnik New Bad Label, czyli Blacha. Popularność przyniosły mu takie numery jak „Mademoiselle” czy „Casablanca”, które zdobyły łącznie w serwisie YouTube ponad 100 mln wyświetleń. Bilety są dostępne w sprzedaży!

Patryk Stefański, znany pod pseudonimem Blacha, pochodzi z Bydgoszczy, ale od kilkunastu lat mieszka w Berlinie. W czerwcu 2018 roku ukazał się jego pierwszy legalny album zatytułowany „Trapical Moon” nakładem wytwórni Borixona, New Bad Label.  Popularność artyście zapewniły numery „Mademoiselle” i „Casablanca”, które zdobyły łącznie w serwisie YouTube ponad 100 mln wyświetleń.

Bilety na koncert Blachy są już dostępne w sprzedaży. W cenie biletu na koncert jest wstęp na after, a liczba biletów na wydarzenie jest ograniczona.
Bilety:
I pula: 30 zł | wyprzedana
II pula: 35 zł | web.goingapp.pl
III pula: 40 zł
Wstęp: 16+ (osoby niepełnoletnie muszą okazać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego – hulakula.com.pl)

Szczegółowe informacje:
Data: piątek, 28.08.2020
Drzwi: 20:00
Koncert: 21:30

Zasady bezpieczeństwa i ograniczenia wiekowe:

  • warunkiem udziału w wydarzeniu osoby pełnoletniej jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia https://bit.ly/oswiadczenie_hk,
  • warunkiem udziału w wydarzeniu osoby niepełnoletniej (16+) jest wypełnienie przez rodzica lub opiekuna prawnego zgody na udział oraz oświadczenia o stanie zdrowia – https://bit.ly/blacha16hk
  • obowiązek zakrywania nosa i ust w ciągach komunikacyjnych,
  • obowiązek dezynfekcji rąk przed wejściem do lokalu,
  • obowiązek zachowania dystansu społecznego,
  • każdy uczestnik wchodzący na teren obiektu powinien posiadać maseczkę ochronną.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę do budynku galerii Metropol Dom i Wnętrze na ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. mkw. przestrzeni. Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym. Więcej informacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ