KILLY ponownie w Polsce!

Po wyprzedanym koncercie w Warszawie, kanadyjski raper powróci jesienią do Krakowa, gdzie 27. września zaprezentuje materiał z nowego albumu „Surrender Your Soul” w klubie Zet Pe Te.

KILLY
27.09 / godz. 20.00
Zet Pe Te / Kraków
Bilety: 
79 zł : pwevents.pl
84 zł : Biletomat, Ebilet, Ticketmaster, Eventim, Ticketclub
89 zł : w dniu koncertu

Pochodzący z Toronto KILLY, czyli Khalil Tatem, zdobył sławę dzięki utworowi „Killamonjaro”. Szybki sukces osiągnął w 2017 roku, roku, kiedy to ukazał się ten przełomowy singiel wyprodukowany przez Green Jacquesa, a także kilka innych utworów, które w serwisach streamingowych osiągnęły milionowe liczby wyświetleń. Swój talent Khalil rozwijał już jednak od czasów gimnazjalnych. Inspirowany Kanye Westem, Mobb Deep, Travisem Scottem i Tame Impala już jako nastolatek nagrywał pierwsze zwrotki na telefon BlackBerry.

W marcu 2018 Killy wydał album „Surrender Your Soul”, na którym nie pojawiają się żadni goście. Podobnie jak wcześniejszy materiał, płyta została wydana przez Secret Sound Club i dystrybuowana przez Universal Music Group. Poza własną dyskografią, Killy nagrał wspólne utwory z 16yroldem („No Romance”) oraz Scoobym i Black Elkiem („Bass Traditions”).

UWAGA: Wstęp dla osób poniżej 16. roku życia jedynie z towarzyszeniem opiekuna.

Patroni medialni: Hip-Hop.plRap NewsGoing.Legit Check and Trade Society PL (LCATS)

Fb: www.facebook.com/killymusic/
Instagram: @killy