mat. pras.

SB Maffija, SOLD OUT Agencja oraz Łódzkie Charaktery zapraszają na premierowy koncert Białas x Lanek w Łodzi!

Białas x Lanek – duet raper, producent. Rozpoznawalni wśród odbiorców rapu, mający na koncie wiele interesujących projektów zarówno wspólnych jak i solowych.

Już 26 października w Łodzi odbędzie się koncert promujący ich najnowszy projekt HYPER2000. Oprócz premierowego materiału, zaprezentowane będą także starsze, dobrze znane fanom utwory. Koncerty reprezentantów SB Mafiji w naszym mieście zawsze cieszą się dobrym odbiorem, wpadnijcie i tym razem zobaczyć ten występ!

HYPER2000 to suma emocji i przeżyć naszej ery, ery roku 2000. Nasz ślad w czasoprzestrzeni” – mówi autor całości muzyki i producent wykonawczy – Lanek. Na najbardziej dopracowanych podkładach w dorobku krakowskiego producenta, Białas postanowił w swoim stylu skomentować współczesność, którą w coraz większym stopniu kreują „millenialsi”. W dosadny, chwilami bardzo gorzki sposób, ale zarazem tak by nie utracić nic z przebojowości definiującej „HYPER2000”. Z tarcia pomiędzy płytami tektonicznymi dwóch młodszych pokoleń Polaków powstało brzmienie, które wykreowała charakter nowej płyty Białasa i Lanka podkreślony oprawą wizualną stanowiącą integralną część projektu.

Data – 26.10.18
Miejsce – Lordi’s Club – Piotrkowska 102
Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

Bilety 35 / 40 / 45
– Sosa-Store – C.H Sukcesja
– Nervous Shop – Piotrkowska 80
Bilety online goingapp.pl

Bilety VIP – 150 zł (Opis poniżej)
_____________

BILET VIP ZAWIERA
– Wejście bez kolejki
– Możliwość uczestnictwa w próbie przed koncertem
– Meet & Greet z Białasem i Lankiem
– Zdjęcie specjalnym aparatem INSTAX (polaroid) z autografem
– Podpisany przez Białasa i Lanka plakat koncertowy !
_____________
Wstęp +16 za pisemną zgodą opiekuna prawnego

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ