mat. pras.

Hip Hop Day – Winter 2019 w Starym Klasztorze!

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy Hip Hop Day, która odbędzie się już 25 stycznia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Wystąpią: KARTKY, EMES MILLIGAN oraz AVI x LOUIS VILLAIN!

Kartky – młody i zdolny reprezentant QueQuality. Jego pierwszym, szeroko przyjętym, albumem był „Preseason Highlights”, którym pochodzący z Bytomia raper zaznaczył się w świadomości słuchaczy. W 2015 roku wydał świetnie przyjęte płyty „Shadowplay” i „Fuego Infinito”, co pozwoliło mu jeszcze mocniej zaakcentować swoją pozycję na scenie. Następnie stworzył, wraz z Emesem Milliganem, „Nowe Kino”. W 2018 roku na rynku ukazały się jego dwa albumy: „Blackout” oraz „BLACK MAGIIC”, które odbiły się szerokim echem wśród słuchaczy.

Emes Milligan – początek swojej przygody z rapem datuje na 2006 rok. Po kilku podziemnych wydawnictwach, w 2014 roku zadebiutował legalnie jako współtwórca składu EgoTrue. W 2015, za sprawą bardzo dobrze przyjętego albumu „Spin-OFF” rozpoczął działalność solową. W 2016 roku wydał, wraz z Kartkym, album „Nowe Kino” i powrócił do solowej pracy za sprawą krążka „Self-Made Man”. Aktualnie pracuje nad kolejną płytą, która ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku.

Avi x Louis Villain – charyzmatyczny duet artystów, który w swojej muzyce stawia na emocje i niebanalną lirykę, nie zapominając jednocześnie o efektownym brzmieniu. Na początku bieżącego roku muzycy wydali własnym sumptem doskonale przyjęty album pt. „Zbiór Pieśni Sycylijskich”. Z tego krążka pochodzą takie utwory jak „Ora Et Labora”, „Monte Christo” czy „Dante” z gościnnym udziałem ReTo. Aktualnie panowie promują swoją nadchodzącą płytę pt. „Spis Dzieł Sycylijskich”, która ukaże się na rynku w pierwszej połowie przyszłego roku.

25.01.19 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Hip Hop Day – Winter 2019
KARTKY, EMES MILLIGAN, AVI x LOUIS VILLAIN
bilety: 25 zł – I pula
miejsca siedzące ( balkon): 45 zł
Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.empikbilety.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Wydarzenie na Facebook’u: DOŁĄCZ!

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.