mat. pras.

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Estrada Stagebar z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Słonia promujący jego najnowszy albumu „MUTYLATOR”, który odbędzie się 24.11.2018 w Bydgoszczy. Słonia będzie wspierał niezawodny Dj Soina.

Start: 20:00
Miejsce: Estrada Stagebar, ul. Dworcowa 51, Bydgoszcz
Bilety: od 35 PLN
Przedsprzedaż: Biletomat.pl
Support:
– Alien SDG x Kangi x Młody SDG
– Ciurivankopson
– Rob Son (Beefte)

Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: kliknij!

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy. Rok po wydaniu ostatniej części trylogii „Czarne Słońce” od WSRH, Słoń powraca z nowym albumem solowym „Mutylator”! Na albumie znalazło się siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie pojawili się: Polska Wersja, Opał, Szpaku, King Gordy, G-Mo Skee oraz Reznik. Na trasie koncertowej „MUTYLATOUR”, która promuje najnowsze wydawnictwo poznańskiego rapera, Słoń po raz pierwszy zaprezentuje nowe utwory na żywo! W koncertowej setliście z pewnością nie zabraknie też dobrze znanych utworów z takich albumów jak „Brain Dead Familia”, „Demonologia II” czy „Szkoła Wyrzutków”.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy: wejdź!

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/wsrh.slon
www.bashesh.com