mat. pras.

Łódzkie Charaktery oraz Revolume zapraszają 23 listopada do Wytwórni na 3 wyjątkowe koncerty! Tego wieczoru będziecie mieli okazję usłyszeć PRO8L3M, Dwa Sławy oraz Mielzkiego!

Będzie to jedno z największych hip-hopowych wydarzeń tej jesieni w Łodzi!

PRO8L3M w ramach trasy Kickdown Tour wraca do Łodzi z odświeżonym repertuarem i nową oprawą. Zaprezentują wcześniej nie grane utwory, ale nie zabraknie także klasyków z C30C39 i Art Brut. Na koncertach Oskara ze Steezem od dłuższego czasu pojawiają się pełne sale, a panowie nie zwalniają tempa. Dopracowują swoje występy tak, by tworzyły kompletne, perfekcyjne pod względem muzycznym i wizualnym widowiska. Taki koncert to nie lada gratka nie tylko dla fanów PRO8L3MU, ale także dla każdego, kto jest spragniony widowisk na nowym, wyższym poziomie.

Dwa Sławy, wciąż zabawni, nigdy śmieszni, trochę ironiczni, wchodzą w ostatni etap trasy promującej płytę pt. „Coś przerywa”. Oczywiście, rodzinnej Łodzi, nie mogło zabraknąć na liście jesiennych występów. Każdy, kto był na łódzkim koncercie ( a może i nawet ci, których to ominęło) doskonale wie, że występy tych dwóch gagatków to piękna rzecz, a jak dorzucimy do tego klimat rodzinnego miasta, to wychodzi mieszanka wybuchowa!

Mielzky, (nie)oficjalny król instagrama, reprezentant starej szkoły, zagra koncert promujący swój ostatni, świetnie przyjęty album, „Komik z depresją”. “Komik z depresją” to 12 doskonałych, bezkompromisowych utworów. Za produkcję odpowiada duet The Returners. Jeśli jesteście spragnieni “starego, dobrego” rapu, nie możecie odpuścić takiego koncertu!

Miejsce: Klub Wytwórnia
Drzwi: 19:00
Start koncertów: 20:30
Wstęp: 16+
Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!
Bilety: 40/50/60
going.pl
Stacjonarnie ( bardzo limitowana ilość!): Sosa-Store – C.H Sukcesja